IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Sob Maj 23, 2020 5:51 pm
Bartek pisze...
a co to ma do rzeczy?  Neutral
mówiłem Ci, że to nieważne, ale znam gościa lepiej niż jego starzy i wszyscy znajomi razem wzięci
a o co znowu chodzi? piszesz z nim dalej?
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Sob Maj 23, 2020 6:17 pm
Bartek pisze...
z jakim? z takim jak ja? no, kurwa, dzięki wielkie
ja pierdolę... solidarnie ostrzegłem Cię przed Kordianem, jako przyjaciel, właśnie po to, żeby W OGÓLE nie doszło do tej spiny z Filipem, czaisz? a Ty i tak nie posłuchałaś i zrobiłaś po swojemu
skoro z nim nie piszesz, to skąd niby wiesz, że znamy się z Warszawy? o tym wiedziała tylko Julia, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że już rozmawiacie jak psiapsie  Neutral
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Sob Maj 23, 2020 6:38 pm
Bartek pisze...
no ja teraz dopiero dostrzegam, że kiedyś nie byłem najlepszą wersją siebie. a Kordian jest... właśnie na etapie tego mojego dark okresu, więc śmiem twierdzić, że tak
Gaba, wiesz doskonale, że u mnie czarę goryczy przelała ta sytuacja z Julią, więc mogłem powiedzieć o dwa słowa za dużo, ale bałem się, że Ciebie też to może spotkać. co miałem, zachęcić Cię, żebyś się z nim dalej widywała? nie ma mowy
istotne, bo skoro tylko on wie poza Julią, a ja Tobie też nie mówiłem, to mnie okłamujesz. po co?
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Sob Maj 23, 2020 7:23 pm
Bartek pisze...
ale tu chodzi o to, że on się nie chce zmienić, czaisz? on mi się teraz śmieje w twarz, że się usidlić dałem, bo tyle okazji mi przelatuje przed nosem, więc sorry
stwierdziliśmy, że nie ma się co spinać i naciągać, bo to nie tak, że wina leży tylko po jego stronie. wkurwia mnie myśl o tym, że ją pocałował, no ale co ja mogę zrobić? zlać go po mordzie? zresztą sam wyszedł z propozycją, że przeprosi Julię także... niech to rozwiązują między sobą, po prostu
ja pierdolę, Gaba........ iks kurwa de. jezu, po co? w sensie podejrzewam, że Filip nic nie wie, więc... tym bardziej PO CO?
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Sob Maj 23, 2020 7:44 pm
Bartek pisze...
a o Tobie wie, że masz Filipa? wolę się upewnić
Jezu, dobra, ja się już totalnie wypisuje z tematu Kordiana, na serio, wolę, kurwa, nic nie wiedzieć
bo nie żeby coś, ale jestem świeżo po rozmowie z Filipem, gdzie poniekąd obiecałem mu, że jeżeli z Kordianem znów będzie problem, to mu pomogę i się tym zajmę
Ty niemówiąca Filipowi, że idziesz się spotkać z Kordianem = problem
Ty prosząca mnie, żeby to zostało między nami = problem
no generalnie ja tego nie widzę. i to Ty mi robisz wyrzuty, że Ci nie mówię wszystkiego. poważnie, Gaba? Rolling Eyes
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Sob Maj 23, 2020 8:19 pm
Bartek pisze...
nie jest zamknięty. tak jak dla Ciebie niektóre rzeczy są nie do przyjęcia, wiesz doskonale, jakie
dlatego mówię, to jest sprawa między wami, między Tobą a Fifim, ja się nie wpierdalam
mówię Ci tylko, że wyjdzie kwas i to taki porządny, jeżeli nie powiesz mu o tym teraz. ja Cię nie zamierzam wyręczać
zamierzam za to uszanować Twoją prośbę jako przyjaciel i o to samo proszę Ciebie, nie wspominaj Filipowi, że cokolwiek wiem, bo polecimy oboje
a, i bym zapomniał. bo o tą przeszłość z Kordianem pytałaś, nie?
to ten ziomek co ze mną naćpany jechał po Warszawie. w sumie to oboje byliśmy skuci i kierowaliśmy na zmianę, tylko pech chciał, że akurat jak nas złapali, to ja prowadziłem
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Sob Maj 23, 2020 9:19 pm
Bartek pisze...
Gaba, ale ja Ci się staram uzmysłowić, że między innymi o TYM WŁAŚNIE gadaliśmy, i Posłuszny naprawdę nie będzie zadowolony
tym bardziej, jeżeli to zataisz i jakimś cudem wyjdzie, bo... wiesz doskonale, że wszystko wychodzi. no ale jeżeli mimo to twierdzisz, że się Filip nie wkurzy, to ok, zapominamy o sprawie. w końcu to Twój chłopak i Ty znasz go najlepiej
wrocił, prawie daliśmy sobie buzi, ale nie bądź zazdrosna :*
chyba za bardzo mnie przeceniasz, Gaba, ale masz rację, na pewno trochę lepszy ze mnie typo niż rok temu
chcesz zdjęcie kota?
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Sob Maj 23, 2020 9:50 pm
Bartek pisze...
no w końcu dotarło. po godzinie jak nie lepiej! kocham, kurwa, te konwersacje, w których próbuję Cię do czegoś przekonać, serio Laughing
coś Ty, ja już pchałem język, a on uciekł
pa jak wpierdala szczypiorek
kot wegetarian
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Nie Maj 24, 2020 10:51 am
Bartek pisze...
jak w Twojej obronie? powiedziałem przecież, że się nie mieszam. poza tym, jak by to wyglądało, że najpierw przestrzegam Cię przed Kordianem, a potem klepię po pleckach, jak już lecisz się z nim spotkać? Gaba Rolling Eyes
dobra, spróbuję jeszcze raz. a jak się nie powiedzie, to jednak będę musiał się pogodzić z tymi friendzonem, eh
podrzucę Julii ten pomysł. a Tobie możliwe, że niedługo kota podrzucę, bo chyba będę musiał wyjechać na trochę
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Nie Maj 24, 2020 2:26 pm
Bartek pisze...
i tak mnie nie będzie przy tej rozmowie waszej, plus obiecałaś, że mnie nie wkopiesz, więc jak Ty chcesz, żebym stanął w Twojej obronie, kobieto? pomyśl latif
Julia chce mnie na odwyk wysłać
chore gówno się odjebało jednym słowem. w sensie, nie przyćpałem ani nic, po prostu... po prostu kupiłem i stwierdziłem, że jej to oddam, żeby schowała, wyjebała, nie wiem, cokolwiek
tak czy inaczej Julia ma mnie za narkomana i... i nie wiem, kurwa, co robić, szczerze powiedziawszy
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Nie Maj 24, 2020 2:48 pm
Bartek pisze...
zawsze taki byłem, tylko Ty do wiadomości nie przyjmowałaś i się kłóciłaś w zaparte :*
coś Ty, koks. kupiłem z zamiarem przygrzania, ale się powstrzymałem w ostatniej chwili i nawet jak w szafce to u mnie leżało, to nic z tym nie robiłem
wiem, kurwa, że miałem pisać, ale...... ta sytuacja z Kariną mnie wykańczała i jakoś byłem pewien, że nawet wy nie będziecie w stanie mi przegadać. poza tym, ja to kupiłem, jak już wiedziałem, że Julia jest gdzieś z Kordianem, a żadne z nich nie odbiera telefonu
wie o wszystkim. nawet spoko to przyjęła, ale pod żadnym pozorem nie pozwoliła mi ćpać. czego od tamtego czasu nie zrobiłem, ale i tak wyszło kijowo
no ale, kurwa, powiedz mi, co mam zrobić? odmówić i pozwolić jej odejść? szczerze, co Ty byś na moim miejscu zrobiła?
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Gabi
Wto Cze 09, 2020 7:23 pm
images?q=tbn%3AANd9GcTU4YnNuFiKp8aqGavQEsvh8SUFZ2G10_sSHex8EaNMlRi_NgG1&usqp=CAU
Mati pisze...
Influenserka!!!! bardzo ślicznie dziękuję, mam nadzieję, że wszystko się spełni!!!!!! a jak będę startować na prezydenta polszy naszej pięknej, to Cię zatrudnię tam do sztabu wyborczego, to wiesz brewki
Weronika Krawczyk
Weronika Krawczyk
Re: Gabi
Sro Paź 21, 2020 1:59 am
1c6fb51519cf7f6562acd1902f1c61d0e21345fd.png
werka pisze...
COOOOOOOOOOOOOOOO ZARTUJESZ????!!!
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Sro Paź 21, 2020 8:04 pm
BARTEK pisze...
pozdrowienia dla matki chrzestnej. Kot pyta, co słychać. ja też w sumie
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: Gabi
Sob Paź 24, 2020 1:37 pm
tumblr_pdy1ulT4pe1rutcjwo2_250.png
Filip chuj pisze...
robiłaś test czy u lekarza byłaś?
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: Gabi
Sob Paź 24, 2020 2:39 pm
tumblr_pdy1ulT4pe1rutcjwo2_250.png
Filip chuj pisze...
ok, ale lekarz chyba też to powinien sprawdzić. umów się i pojedziemy razem.
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: Gabi
Sob Paź 24, 2020 7:18 pm
tumblr_pdy1ulT4pe1rutcjwo2_250.png
Filip chuj pisze...
ale nie zawsze to, co widzisz jest odwzorowaniem rzeczywistości Wink)))
daj znać, jak ogarniesz, to przyjadę i pójdziemy tam razem.
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Nie Paź 25, 2020 12:00 am
Bartek pisze...
ale zlewka zdjęcia... chociaż byś napisała, że urocze lol Rolling Eyes
coś Ty, nic nie wiedziałem. jakbym wiedział, to bym mu wybił ten pomysł z głowy
no ale co on tam generalnie nawyrabiał?
Sponsored content
Re: Gabi

Skocz do: