IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Miłosz Dębski
Miłosz Dębski
"A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pon Sty 20, 2020 12:08 pm

Miłosz Dębski

To ja, najstarszy Dębski. Kibluję rok w maturalnej w Technikum Drzewnym, chleję na dachu starych PGR'ów i szukam atencji lepiej od rasowej instagramowiczki. Cho, to coś wymyślimy bejbe

relacje

✿ Imię i nazwisko - tu wpisz opis relacji
✿ Imię i nazwisko - tu wpisz opis relacji
✿ Imię i nazwisko - tu wpisz opis relacji
✿ Imię i nazwisko - tu wpisz opis relacji
✿ Imię i nazwisko - tu wpisz opis relacji

Nicole Williams
Nicole Williams
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pon Sty 20, 2020 12:12 pm
Przychodzę z Nikolą i Julką Sowińską! heart
Fatima Bielicka
Fatima Bielicka
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pon Sty 20, 2020 12:49 pm
ogólnie to na pewno chodzimy do jednej klasy w technikum, skoro specjalnie nie zdałeś se, bo ja też w drewnianym uczę się o bobrach i dłubaniu w gałęzi cool
Emil Dębski
Emil Dębski
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pon Sty 20, 2020 12:52 pm
HALO POLICJA
Może skoro jest niegrzeczny to zna Krzaka? XD
Miłosz Dębski
Miłosz Dębski
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Wto Sty 21, 2020 4:46 am
Nicole - myślę, że Miłosz chętnie wpada na jakieś american imprezki jak Nikola organizuje, no i ktoś wam musi załatwiać alko, więc piszę się na ochotnika Very Happy poza tym Miłosz próbuje coś tam w szycie ubrań, więc przydałaby mu się modelka do fotek na insta! Co do Julki to widzę, że kumpluje się z Emilkiem, więc można to jakoś zaczepić o przypadkowe zapoznanie i dość neutralne stosunki, które zawsze możemy rozwinąć na fabule :3

Fatima - musimy siedzieć razem w ławce i szkalować papaja na polaku, totalnie. Poza tym możesz widzieć te miliard serduszek w moim zeszycie do bioli i jako jedyna wiesz o co cho z moim zamiłowaniem do tego przedmiotu <3

Emilek - no Pan Krzak pewnie niejednokrotnie był przekupywany świeżymi pączkami, byleby nie dzwonił po babcię xD
Mateusz Hałas
Mateusz Hałas
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Wto Sty 21, 2020 4:17 pm
To Krzaka mamy xd

Ale Hałas to musi wpierdol takiemu gejowi wpuścić xD
Miłosz Dębski
Miłosz Dębski
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Wto Sty 21, 2020 5:07 pm
Mateusz Hałas napisał:
To Krzaka mamy xd

Ale Hałas to musi wpierdol takiemu gejowi wpuścić xD

Mogę nam to spuszczenie wpierdolu gdzieś zacząć xD
Włodzimierz Drakulowicz
Włodzimierz Drakulowicz
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Wto Sty 21, 2020 5:13 pm
Miłosz Dębski napisał:
Mateusz Hałas napisał:
To Krzaka mamy xd

Ale Hałas to musi wpierdol takiemu gejowi wpuścić xD

Mogę nam to spuszczenie wpierdolu gdzieś zacząć xD

Dawej lala
Nicole Williams
Nicole Williams
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Sro Sty 22, 2020 4:21 pm
OKI doki! loff Nikola jest totalnie profesjonalną modelką, więc do fot z Instagrama się absolutnie nadaje, i swoją drogą, to właśnie pozując na Instagrama dla Jędrka to zaczęła związek z nim, więc możemy nawet tak zrobić, że Jagiełło będzie zazdrosny, Williamsowa nic nie będzie chciała, just friends i w ogóle, a Miłosz, no nie wiem, może być trochę zbyt miły dla Nikolki, jak tam uważasz brewki
a z Julą oki doki, póki co neutralnie i zobaczymy co dalej <3
Olga Sucharska
Olga Sucharska
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Czw Sty 23, 2020 4:30 pm
Siemanczix! Mój pomysł na relkę przedstawia się następująco... Spotkaliśmy się w Parostatku jakoś w wakacje, trochę tam polecieliśmy na parkiecie, a potem może nawet przenieśliśmy się do twojego pokoju xD Tyle, że obudziłeś się już sam, no bo klasycznie nawiałam na chatę i tyle mnie było widać. Może próbowałeś mnie jakoś znaleźć, bo ci się wydałam fajna i szalona, ale no... Ja to się zwyczajnie zabawić chciałam, no i myślałam, że i ty chcesz tego samego! Tyle, że ty to byś mnie chętnie poznał lepiej i NIE MÓWIĘ, ŻE SIĘ ZAKOCHAŁEŚ OD PIERWSZEGO WŁOŻENIA, ale po prostu, no... chociaż chciałbyś to kiedyś powtórzyć, albo iść ze mną na kawkę, hehe Laughing
Olgierd Menshiki Żbik
Olgierd Menshiki Żbik
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Czw Sty 23, 2020 8:26 pm
A może będę jednym z tych, którzy podobają się Miloszowi? cool
Spotkali się po tym jak Oleg przeprowadził się tutaj a młody dowiedział się, że ten zna się kompach i szukaniu informacji cool
Miłosz Dębski
Miłosz Dębski
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pią Sty 24, 2020 3:34 am
Olga i Olgierd (ale się dobraliście xD) ogólnie sytuacja wygląda tak, że Miłosz raczej nie byłby jakoś mocniej zainteresowany czymś więcej u kogokolwiek, ponieważ wciąż w centrum jego zainteresowań jest pan Jacek. Jedyne co mogę zaproponować:

Olga - Miłosz co najwyżej mógłby się nią interesować na grubszych imprezach z jakimś dobrym towarem i może ze dwa razy - pewnie nawet niewiele ogarniając - skończyliby w łóżku Very Happy

Olgierd - tutaj Miłosz mógłby go wykorzystać do znalezienia informacji o panu Jacku, a subtelny (o ile w słowniku Dębskiego jest takie słowo) flirt wyszedłby od tak podczas spotkania, bo Miłosz już tak ma, że podświadomie podrywa niewinne osoby XD
Olgierd Menshiki Żbik
Olgierd Menshiki Żbik
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pią Sty 24, 2020 7:57 am
Jestem za
Olga Sucharska
Olga Sucharska
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pią Sty 24, 2020 12:16 pm
Dobra bierę!! Sorki, nie czytałam o Panu Jacku haha :/ Ale powiedz mi tylko, czy raczej mamy krindża jak się widzimy, czy bardziej oooo ziomek z którym był niezły fun?
Karina Jagiełło
avatar
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pią Sty 24, 2020 2:28 pm
chodź razem zawsze załatwiajmy alko na te imprezki Nicoli, bo ja też dowodzik już mam dłużej niż ty i z dumą go w monopolowym pokazuję, opowiadając ekspedientce że po prostu tyle tych % potrzebujemy, bo naleweczki własnej roboty robimy, a nie że dla nieletnich coś kupujemy, broń boże! Rolling Eyes
Miłosz Dębski
Miłosz Dębski
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pią Sty 24, 2020 11:16 pm
@Olga Sucharska a to zależy już jak ty wolisz, choć cringe w sumie byłby zabawny Very Happy


@Karina Jagiełło oke mordeczko, tylko nie każ mi wszystkiego samemu nosić przez pół Niedolisek :/
Olga Sucharska
Olga Sucharska
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Sob Sty 25, 2020 2:03 pm
No to niech będzie trochę krindż Laughing można to nawet rozegrać, jak masz ochotę i czas! Very Happy
Fatima Bielicka
Fatima Bielicka
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Sob Lut 08, 2020 9:53 am
ej miłoszku
sory, ze nie odpisalam wcześniej, ale wiesz jak to życie targa potężnie
i ogólnie chciałam powiedzieć, że mi jak najbardziej pasi, może ona go jakoś bardziej przyłapała niż na napierdalaniu serduszek w zeszycie do biolki, w sensie wiesz na jakimś incydencie trochę wstydliwym czy przypałowym jak pisał jakieś opowiadanie erotik z nim i z panem od biolki czy coś xDDDD bo bym coś takiego zagrała w sumie chętnie hehe
Karolina Górska
Karolina Górska
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Czw Mar 05, 2020 6:54 pm
Nie mam jakiegoś pomysłu konkretnego, no bo jednak dość spora różnica wieku i trochę inne światy, ale koniecznie chce fajny pozytyw, no bo heeeelooooou :lov: :lov: :lov:

"A po maturze chodziliśmy na kremówki" 303e00017755606dcdad732e2e114bb35615d640
Miłosz Dębski
Miłosz Dębski
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pią Mar 06, 2020 1:50 am
Och, mała kobietka przybyła w me rejony! <3

Miłosz w Niedoliskach ma ciężki los, bo albo ktoś jest za młody albo za stary, ale w sumie to dogada się z każdym Very Happy widzę, że Karolina też potrzebuje wolności, więc na pewno znajdziemy coś pozytywnego. Możemy nawet na spontanie założyć, że w sumie to pewnie mijali się w Biedrze, ale jeszcze w ogóle się nie znają i napisać coś w barze <3
Karolina Górska
Karolina Górska
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"
Pią Mar 06, 2020 12:13 pm
Miłosz Dębski napisał:
Och, mała kobietka przybyła w me rejony! <3

Miłosz w Niedoliskach ma ciężki los, bo albo ktoś jest za młody albo za stary, ale w sumie to dogada się z każdym Very Happy widzę, że Karolina też potrzebuje wolności, więc na pewno znajdziemy coś pozytywnego. Możemy nawet na spontanie założyć, że w sumie to pewnie mijali się w Biedrze, ale jeszcze w ogóle się nie znają i napisać coś w barze <3

Taaaaaak, to w sumie bardzo dobra koncepcja xD Jestem za <3
Sponsored content
Re: "A po maturze chodziliśmy na kremówki"

Skocz do: