IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Sob Maj 02, 2020 7:41 pm
Michał pisze...
aaa, czyli nic nie odpierdalałem dziwnego? bo jeżeli tak, to przepraszam :<
złamane to nie wiem, bo mnie boli dosłownie wszystko, ale chyba nie

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Sob Maj 02, 2020 7:56 pm
Michał pisze...
to całe szczęście, bo bym się chyba ze wstydu przed Tobą spalił Laughing
na razie nie, nie mam siły kompletnie się ruszyć, jeszcze Florek mi dupę zawraca co chwilę, ale później pomyślę o tym prześwietleniu, bo może faktycznie lepiej sprawdzić

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Sob Maj 02, 2020 8:03 pm
Michał pisze...
oki, to jak się zdecyduję, to dam Ci znać Laughing
nie
znaczy, napisałem do niej, bo chciałem jej coś oddać, ale wiadomości w ogóle nie dochodzą do niej, to nie wiem

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Sob Maj 02, 2020 8:09 pm
Michał pisze...
zepsuła albo bardziej "zepsuła"
Maryśka miała tam iść zobaczyć co się dzieje, to nie wiem, jak wróci, to miała napisać
ale wiesz, czego więcej się po nim spodziewać Rolling Eyes pojebany ziomek i tyle

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Sob Maj 02, 2020 8:18 pm
Michał pisze...
serio? o co się pokłóciłyście?
znaczy no, w sumie to wasza sprawa, nie musisz odpowiadać
no i sama poszła, ale w razie co ma dzwonić gdyby coś nie tak było

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Sob Maj 02, 2020 8:36 pm
Michał pisze...
nie wiem, mam nadzieję, że jej nic nie zrobi.....
chociaż chuj go wie, może ja tam powinienem pójść na wszelki wypadek pod blok??

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Sob Maj 02, 2020 8:42 pm
Michał pisze...
ale nie chcę mieć Maryśki na sumieniu :/

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Sob Maj 02, 2020 8:56 pm
Michał pisze...
no dobra, to będę się z nią tylko telefonicznie kontaktował
i mam nadzieję, że nic jej nie będzie i że się czegoś dowie

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Sob Maj 02, 2020 9:01 pm
Michał pisze...
no oki, będę grzeczny jak aniołek  angel
to później Ci napiszę co z tym szpitalem, a na razie się idę ogarnąć trochę  Rolling Eyes  

Jaromir Jagiełło
Jaromir Jagiełło
Re: Werka
Nie Maj 03, 2020 4:41 am
Jaromir pisze...
ona rozjebała, żebym nie zobaczył innych nudesów pewnie : ))))))
no wy wszystkie takie mądre

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Nie Maj 03, 2020 12:09 pm
Michał pisze...
Werka, w sumie tak myślę, że nie ma chyba sensu jechać do tego szpitala, bo nie jest tak źle, nie? Rolling Eyes
Werka - Page 2 33HX4Nm  
a zamiast tego mam inną propozycję, na jutro, jeśli się zgodzisz

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Nie Maj 03, 2020 12:36 pm
Michał pisze...
tak pomyślałem sobie, że może byś wpadła do mnie jutro wieczorem?
ugotowałbym coś dobrego, tak w ramach podziękowania Rolling Eyes no i byśmy sobie posiedzieli, pogadali, może jakiś film, co?  

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Nie Maj 03, 2020 12:53 pm
Michał pisze...
ale chcę się odwdzięczyć, więc bądź tak koło 19, oki?  awwwwwwwwww  

Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Werka
Nie Maj 03, 2020 5:58 pm
GABA pisze...
no te powiązania są pojebane, jestem w jakimś chujowym sezonie dynastii Rolling Eyes
tak mi florka napisała właśnie, że ona u niej, masakra co? z innych pojebanych rzeczy które mi napisała też florka to to że ponoć filip jej wjebał, kurwa ja nie wiem, serio nie wiem co sie odpierdala
ja tak szybko spierdoliłam że nie wiem nawet czy próbował za mną pójść, ale zakładam że nie idc skoro wiesz, nie był w stanie nawet powiedzieć że julia hej, przeginasz, to na pewno za mną nie leciał
tylko wiesz, jak teraz ja się nie będę odzywać to dalej wszyscy będą uważać że jestem drama queen i nie wiem no... a bo ja ci mówiłam o co zaczęła się w ogóle nasza debilna kłótnia? bo my przecież już skłóceni na imprezę przyszliśmy
Jaromir Jagiełło
Jaromir Jagiełło
Re: Werka
Nie Maj 03, 2020 11:11 pm
Jaromir pisze...
fajnie, że się chwaliła tym zdjęciem Laughing Laughing Laughing dobrze wiedzieć
trzeba być spierdolonym, żeby wysyłać zajętej lasce swoje foty, więc jakbym mogł, to bym mu jeszcze raz zapierdolił w ten tępy ryj

Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Werka
Nie Maj 03, 2020 11:17 pm
GABA pisze...
o kurwa to ona aż limo miała? no Florka napisała że niby przypadkowo, ale kurwa no ile razy wyjebałaś komuś tak że zrobiłaś limo pod okiem??? i nawet mi nic nie powiedział o tej akcji
ech no nie wiem, może serio mu już dawałam powody albo byłam wkurwiająca idc boje się że jak znowu zrobię mu problem o julię to sie wkurwi
o to że skomentowałam typowi zdjecie na insta Smile dopiero co przyjechał do niedolisek i chciałam ogarnąć jakąś imprezę w weekend bo stary wyjeżdża do sanoka ale oczywiście filip stwierdził że nie mogę komentować zdjęć chłopaków
i wiesz, jego argumentem na wszystko jest to że WIEDZIALAM JAKI JEST, więc jak mi źle to na chuj z nim jestem idc
Jaromir Jagiełło
Jaromir Jagiełło
Re: Werka
Nie Maj 03, 2020 11:41 pm
Jaromir pisze...
przypadkowo komuś wysłać nudesa? to trzeba mieć porażenie mózgowe chyba
dobra sklej pizde, widzę fajna z ciebie koleżanka. lepiej tam pilnuj swojego kolege, bo jak go zobacze, to pozaluje

Jaromir Jagiełło
Jaromir Jagiełło
Re: Werka
Pon Maj 04, 2020 3:18 am
Jaromir pisze...
może jakbby nie byli wcześniej razem, to bym to zrozumiał jakoś bardziej, ale no... sorry niech mi kitu nie wciskają, widziałem jak typ na nią patrzył
ja słyszałem, że wszystkie byłyście przeciwko mnie, więc już nie wiem kto znowu mi kłamie Laughing

Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Werka
Pon Maj 04, 2020 11:32 am
GABA pisze...
ta, tylko że jak znowu zacznę temat julki to będzie że jestem najgorszą dziewczyną i żebym dała już spokój bo ile można to ciągnąć Rolling Eyes
no oki, czeekaaam


Gaba to pewnie zasnęła w trakcie oczekiwania!

GABA pisze...
kurwa wera ty umarłaś pomiędzy tymi smsami???? ja już spałam
nooo ale co się odjebało? i kurwa komu miałabym powiedzieć???? nie żebym miała teraz spinę z każdym prawie nie? Rolling Eyes
filip do ciebie przyszedł i też ci przypadkowo wyjebał? hehe ale jestem śmieszna
Marysia Winiarczyk
Marysia Winiarczyk
Re: Werka
Pon Maj 04, 2020 11:56 am
Marysia pisze...
Wszystko okej, poza tym, że Florki nie było
Tak, widzieliśmy się
Marysia Winiarczyk
Marysia Winiarczyk
Re: Werka
Pon Maj 04, 2020 2:56 pm
Marysia pisze...
Spoko, pogadam później z Michałem może, bo miałam mu dać znać, co i jak
Powodzenia
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Werka
Pon Maj 04, 2020 2:58 pm
GABA pisze...
COOOOOOOOOOOOOOOO wttttffffff a za co mu wpierdolił? no jaro to kurwa większy agresor chyba niż fifi ale wciąż, po-je-ba-ne
a o co wy macie spine? no nic jej nie powiem, luz
COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO omg WERAAAAA, ale jak to kąpaliście się razem? i co, ale doszło do czegoś? no wiesz?
i taaa, odezwał się Rolling Eyes wypisywał jakieś brednie najebany, pisał żebym nie była zła i że chce przyjść do mnie, on chyba serio nie kminił że przesadził i jestem wkurwiona, nagle pijany to na wielką miłość mu się wzięło, szkoda że na trzeźwo nie potrafił stanąć w mojej obronie
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Werka
Pon Maj 04, 2020 4:35 pm
GABA pisze...
kurwa ja też jak chciałam żeby ksawery mnie zaprosił na randkę to wysyłałam mu przypadkowo selfiaki Rolling Eyes i wierz mi, że nigdy nie były przypadkowe. ale no w sumie racja, na chuj to trzymała i nie usunęła? jakby filip trzymał zdjęcie sowińskiej bo mu wysłała "przypadkiem" to też bym się ostro wkurwiła. ale to że cię nazwała dziecinną to trochę przesada, lol? ja pierdole, co za pojebana akcjaaaaaaa
Weeeeeeeeeraaaaaaaa no co ty :o ale i co teraz planujesz? w sensie no wiesz, będziesz chciała z nim o tym pogadać? on ci się podoba?
no nic, pisałam mu ciągle że jestem zmęczona i tyle, że mnie boli brzuch i że się zgadamy jutro jakoś, ale nie mam ochoty na razie się z nim widzieć, w sensie... bo wiem że się z nim skłócę, a mam wrażenie że póki co jesteśmy dosłownie dwa słowa od tego aż któryś z nas nie powie, że ten związek nie ma sensu, więc ja się nie wychylam. napisałam mu też że nie jestem na niego zła, może jutro jak wytrzeźwieje do czegoś lepszego dojdziemy idc
Benjamin Podarek
Benjamin Podarek
Re: Werka
Pon Maj 04, 2020 9:58 pm
Ben pisze...
ogarniam social media, a co?

Michał Anioł
Michał Anioł
Re: Werka
Wto Maj 19, 2020 11:48 pm
tumblr_pno11flzWd1wa8qawo1_400.png
Michaś heart pisze...
hej, kochanie :* heart
stęskniłem się strasznie za Tobą, wiesz? I w związku z tym, to czy nie pojechałabyś ze mną dziś w jedno miejsce?
a później na przykład moglibyśmy pójść do Ciebie Rolling Eyes

Sponsored content
Re: Werka

Skocz do: