IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Jasiek Jagiełło
Jasiek Jagiełło
Jano
Nie Kwi 19, 2020 8:38 pm
JANEK pisze...
treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść
treść treść treść treść treść treść treść treść treść treść

Piotrek Jagiełło
Piotrek Jagiełło
Re: Jano
Wto Kwi 21, 2020 9:07 am

Kod:
pitero pisze...
dziena młody widzimy się później na melanzu czy pasujesz?
ale na pewno kupić czy może podpierdolic bo jak coś to ja chce auto hehe a tak serio to nie musisz mi nic kupować życzenia wystarcza byle były szczere

Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Jano
Sro Kwi 29, 2020 7:24 pm
Gabi pisze...
heeej Janek! słuchaj, mam taką drooobną sprawę do ciebie, słyszałam że umiesz grać na gitarze, to prawda? brewki
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Jano
Sro Kwi 29, 2020 8:12 pm
Gaba pisze...
hahaha oj na pewno jakieś by się jeszcze znalazły co tak mówiły!
nooooo... ogólnie chciałabym nagrać taką jedną piosenkę, ale bez muzyki w tle to głupio...
w sensie, bo chcę zrobić prezent mojemu chłopakowi, nie? i myślałam że to może by było spoko, ale jak teraz to napisałam to nie wiem czy nie żałosne jednak trochę 🙄
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Jano
Czw Kwi 30, 2020 11:24 am
Gaba pisze...
myślisz? bo ostatnio się trochę pożarliśmy i pomyślałam, że jakbym mu dała taki prezent to by się chyba ucieszył
właśnie sprawa jest też taka że ja... Sama trochę zaczęłam pisać tę piosenkę, ale utknęłam. A też nigdy nikomu nic nie pokazywałam i tak pomyślałaaam że może ty ze świeżym spojrzeniem byś ocenił i mi pomógł? Jak nie to spoko, rozumiem!
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Jano
Czw Kwi 30, 2020 4:50 pm
Gaba pisze...
sumie to nikomu o tym nie mówiłam wcześniej, więc możesz się czuć totalnie wyjątkowo! ale no czasem sobie coś pisałam, a jakoś głupio mi było mówić komuś bo wiesz, w Niedoliskach to się nic nie da po cichu zrobić Rolling Eyes
no właśnie mojego ojca nie ma na weekend, więc nie powinno być problemu. No i pomyślałam że może moglibyśmy pójść do garażu, żeby nie przeszkadzać mojemu bratu i benowi, bo oni są, a tak to będziemy tacy cool jak w amerykańskich filmach! Laughing
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Jano
Czw Kwi 30, 2020 7:14 pm
Gaba pisze...
to wbij jakoś jutro koło osiemnastej co? mam nadzieję, że filip będzie chciał jutro posiedzieć u siebie i pograć w jakąś fifę czy coś to nie będę musiała nic kręcić Laughing
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Czw Kwi 30, 2020 10:44 pm
Mati pisze...
stary, chcesz te nowe pachnidło, coś oglądał ostatnio co tak capiło ładnie?????

Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Czw Kwi 30, 2020 11:06 pm
Mati pisze...
ło kuuuuuurwa, to co Ty taki no :////// ja żem myślał, że Ci przyjemność zrobię, że się zapytam czy chcesz, a Ty zaś nie wiesz, jak pachniało ://///
zawiodłem się na Tobie :///////
tak????? to kuurwa, jasne, że wpadnę!!!!!
to w sobotę może, co????
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Czw Kwi 30, 2020 11:19 pm
Mati pisze...
ło się już tak nie spinaj, ok???? jakby Cię kij w dupie uwierał ://///
dobra, to wpadnę!!!
nooo i mam, ogarnę, na luzie!!! nie bój nic ;*
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Czw Kwi 30, 2020 11:33 pm
Mati pisze...
i nie zapominaj, że w grubych dupach też niech wynagrodzi, bo co mi po samych cyckach???? brewki
to do zoba mordo latif
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Nie Maj 17, 2020 2:02 pm
Mati pisze...
Te, Mordziaty, Twój cap przyszedł i Karina mi kazała dopisać swój lakier do Ciebie :*
Jano PPsty3E
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Wto Maj 19, 2020 10:03 pm
images?q=tbn%3AANd9GcTU4YnNuFiKp8aqGavQEsvh8SUFZ2G10_sSHex8EaNMlRi_NgG1&usqp=CAU
Mati pisze...
No soraska ziomeczku, na Ciebie padło, ja z królową Jagiellonką nie dyskutuję
do cycków, żeby szybciej rosły i przy okazji zachowały swoją formę w słońcu, deszczu i na wietrze
no do pazurów ćwoku, taki ognisty czerwony, nie wystrasz się jak zobaczysz
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Pią Maj 22, 2020 12:53 am
images?q=tbn%3AANd9GcTU4YnNuFiKp8aqGavQEsvh8SUFZ2G10_sSHex8EaNMlRi_NgG1&usqp=CAU
Mati pisze...
co????????? a po chuja jasnego miałbym Jaśce Gajewskiej o Tobie gadać??? myślisz, że ja lepszych tematów z nią nie mam do rozmów?????
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
wiesz, jak to się mówi albo i się nie mówi, kto na tronie nie zasiądzie, ten królestwa nie zdobędzie
a co Ty, u niej jesteś????????? RUCHAĆ SIĘ BĘDZIECIE?????
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Nie Maj 24, 2020 11:47 am
images?q=tbn%3AANd9GcTU4YnNuFiKp8aqGavQEsvh8SUFZ2G10_sSHex8EaNMlRi_NgG1&usqp=CAU
Mati pisze...
no znamy się, nie czaję dlaczego Cię to dziwi ://///// ale nie pytaj skąd, bo nie pamiętam nawet
no jakie lepsze tematy, avon na przykład kurwa, myślisz, że ja tylko chodzę i ludziom o Twoim lassie opowiadam???????
ZD9EYt5.jpg alt=
tak, taką fotę jej wysłałem i napisałem, że nie sprawdzałem, ale polecam z ręką na sercu, bóg seksu jak Dawid Michała Anioła, nie tego niedoliskowego Anioła of kors ://// tylko Ty masz lepsze lasso niż Dawid :///
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Pon Maj 25, 2020 8:00 pm
images?q=tbn%3AANd9GcTU4YnNuFiKp8aqGavQEsvh8SUFZ2G10_sSHex8EaNMlRi_NgG1&usqp=CAU
Mati pisze...
eeeeeee nieeeeeeeeee no co Tyyyyyyy, doskoczysz na luzie, tylko pamiętaj, żebyś wskoczył w odpowiednią dziurę
to ja Ci mogę życzyć jedynie powodzenia i zaśpiewać dla otuchy piosenkę jakże cudownego polskiego zespołu Ich Dwoje czy Troje czy ile ich tam było WSTAŃ POWIEDZ NIE JESTEŚ SAAAAAAAAM buźka :****
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Jano
Wto Cze 09, 2020 7:26 pm
images?q=tbn%3AANd9GcTU4YnNuFiKp8aqGavQEsvh8SUFZ2G10_sSHex8EaNMlRi_NgG1&usqp=CAU
Mati pisze...
dziena mordo, dziena!!!!!!!!!!!!!!!! i trzeba to w ogóle opić, więc szykuj się na chlańsko w weekend, ja wszystko ogarnę, nic nie bój!!!!
Sponsored content
Re: Jano

Skocz do: