IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
fejsbukowe korespondecje Jaśków
Pią Maj 01, 2020 2:43 pm
TUTAJ BĘDZIEMY JAŚKOWAĆ, ALE NIE CHCE MI SIĘ KODU WKLEJAĆ, SORY
Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Pią Maj 01, 2020 9:35 pm
JAŚMINA GAJEWSKA WYSYŁA CI ZAPROSZENIE DO GRONA ZNAJOMYCH
Jaśmina Gajewska pisze...
Hejo Jasiu, pamiętasz mnie jeszcze???
Przesłuchałam kilka nutek Szpaka i jestem fanką "nocy polarnej" bo te bardziej krzykliwe mnie trochę przerażają, wiesz? no i umrzyj ze mną to kozak totalny oczywiście! ale ćmy też super, szczególnie ten fragment: A ja tylko chcę do światła, tak jak ćmy, szelest

Jasiek Jagiełło
Jasiek Jagiełło
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Sob Maj 02, 2020 8:37 pm
JASIEK JAGIEŁŁO PRZYJĄŁ TWOJE ZAPROSZENIE DO GRONA ZNAJOMYCH
(po jakiś 2 sekundach)

Jasiek Jagiełło pisze...
hej, Jaśka! Smile
o kurde, coś czuję, że teraz to umrzyj ze mną będzie Ci się już zawsze kojarzyło z moją osobą XD no, Szpaku ostro drze ryja na tej płycie, więc w sumie nic dziwnego, że nie wszystkie kawałki Ci siadły
ale i tak props, że przesłuchałaś całej płyty! w ogóle, tak się zorientowałem, że ja Ciebie nie zapytałem ostatnio, czego słuchasz
więc... co Ci na co dzień w duszy gra? Laughing

Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Sob Maj 02, 2020 8:59 pm
Jaśmina Gajewska pisze...
ooo, czyli pamiętasz, uffff, bo już myślałam, że mi się przyśniło to całe spotkanie hehe
sory, że tak długo ale wyleciało mi z głowy twoje nazwisko i już się prawie poddałam i wpisywałam Jasiek Waza, no bo pamiętam że ty król
no ale najwyżej złapałabym cię gdzieś w budzie, jak już nas w końcu do szkoły puszczą
to znaczy wiesz, może potrzebuję zwyczajnie trochę czasu, czasami siada dopiero za drugim trzecim razem, chociaż to umrzyj ze mną to siadło za pierwszym
ale to twoja zasługa Jasiu, tego nie piszę, tylko cieszę się do monitora, bo jednak się trochę boję, że zaraz mnie zablokuje
haha, czekaj zaraz ci podeśle
to stwierdzenie brzmi znajomo, więc poziom podniety 100%, że zapamiętał moje słowa  
dziś to  lama
Jasiek Jagiełło
Jasiek Jagiełło
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Sob Maj 02, 2020 10:50 pm
Jasiek Jagiełło pisze...
nie no, ja wiem, że to spotkanie było bardzo nieprawdopodobne, ale na całe szczęście w pełni prawdziwe Laughing
luz
dla Ciebie mógłbym być nawet Wielkim, ale nie no, kurwa, przecież tego nie napiszę, bo przesada..... jakbym za nie wiadomo kogo się uważał
no jasne, też tak mam z wieloma albumami i artystami, tylko to jest tak, że zazwyczaj wiem już, na co u kogo mam zwracać uwagę: czy na tekst, czy na dobry banger i beacik, który buja
co do tej Twojej nuteczki... wow, dziewczyna ma niesamowity wokal. you speak in different times, you speak in my language. podoba mi się
dobra, to ja też mam dla Ciebie coś spokojniejszego, może akurat Ci się spodoba  8)  #mood

Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Nie Maj 03, 2020 12:06 am
Jaśmina Gajewska pisze...
good for me Laughing
no, ja to chyba dużą uwagę przykładam do tekstów, w sensie lubię jak o czymś mówią, przynajmniej w rapie. dlatego słuchałam sokoła i pezeta, no i może też trochę dlatego, że brachol go słuchał i jakby nigdy przed tobą nie zgłębiałam bardziej tematu, nie?
ale bez bitu to nawet najlepszy tekst brzmi płasko
o kurdeeee, ciesze się, że ci się podoba  heart  
kusi mnie, żeby mu odpowiedzieć cytatem i chyba to zrobię, bo dawno nie czułam się taka podekscytowana rozmową (może nawet nigdy). Raz, dwa, trzy, enter.
You're the one that makes me come alive
milknę na chwilę i puszczam podesłaną przez Jaśka muzyczkę, która siada mi od początku do końca, bit, tekst, wokal, wszystko. Aż nie wiem co mam odpisać. Po dłuższej chwili kasowania i pisania od nowa wiadomości...
Jak tego słucham, to czuję się jakbym była w jakimś bezpiecznym miejscu! zmieniłeś mnie oficjalnie w fankę rapu omg
A chodzisz na jakieś koncerty?
Jasiek Jagiełło
Jasiek Jagiełło
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Nie Maj 03, 2020 11:12 am
Jasiek Jagiełło pisze...
ja słuchałem Pezeta kiedyś non-stop. teraz z przykrością muszę stwierdzić, że nie ma do zaoferowania prawie nic oprócz, "jestem z Warszawy, piłem, ćpałem, koks, dziwki, tralala" Rolling Eyes ale i tak szanuję za całokształt i wracam do starych albumów
noooo, ten beacik to naprawdę robi klimacik swoistego safe space, zgadzam się!
WOW SERIO? a myślałem, że dopiero zaczynamy i jeszcze nieźle będę musiał się nagimnastykować XD
a kości mam trochę zastane, ale dla Ciebie mógłbym się poświęcić. jezu, nagrodę za cringe roku otrzymuje... no przecież nie napiszę tego
kiedyś śmigałem bez przerwy do Rzeszowa, jeszcze wtedy z byłą dziewczyną
jak zacząłem na Shellu pracować i coś tam zarabiać, to głównie wtedy, także w 2019 trochę tego było, szczególnie, że taki klub się ostro wziął za organizowanie koncertów
teraz bida z nędzą, strasznie mi tego brakuje  </3
a Ty? lubisz czy nie przepadasz za skupiskami spoconych ludzi w ciasnym klubie? Laughing

Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Nie Maj 03, 2020 3:00 pm
Jaśmina Gajewska pisze...
no ja to się zatrzymałam na twórczości pezeta gdzieś na "co jest ze mną nie tak" hehe
podoba mi się ten teledysk w ogóle, bo gościu tak desperacko tańczy xD jakbym widziała siebie na studniówce Laughing
no szybko ci poszło, szybko! chociaż i tak mam wrażenie, że zanim przekopię się przez ten cały rapowy kontent, to może nie starczyć mi życia na to. więc chyba potrzebuje mentora, piszesz się?
prooosze, powiedz tak, powiedz tak
już nie pracujesz na shellu?
chwytam się czegokolwiek, byleby tylko powstrzymać się przed chęcią zapytania o byłą dziewczynę i czemu już nie są razem
właściwie to byłam tylko na jednym koncercie w życiu i była to Beyonce z Jay-Z, bo ojciec jest straaaaasznym fanem queen B i kupił też dla mnie i brata bilety
Było prze zajebiście, ale więcej doświadczeń nie mam, chyba, że jakieś darmowe koncerty na ulicach Krakowa, które niespecjalnie utkwiły w mojej pamięci
Muszę sobie zrobić jakąś listę "to do before i die", hahaha  
Jasiek Jagiełło
Jasiek Jagiełło
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Wto Maj 05, 2020 1:15 am
Jasiek Jagiełło pisze...
ten teledysk... ja tam widzę głównie Wiśniaka z Watahy, matulu. oglądałaś Watahę? Laughing piękna sprawa, bo to w naszych rejonach kręcone poniekąd!
a co do tej studniówki... chciałbym to zobaczyć XD
czy się piszę? od samego początku się pisałem i zdania nie zmieniam Very Happy
chyba byłbym idiotą, gdybym się teraz wycofał... pls
pracuję, pracuję. tylko na koncerty zacząłem jeździć regularnie dopiero jak mi kwit stamtąd wpadał, wiadomo
pierdzielisz, że byłaś koncercie Beyone? no generalnie ja w szoku Shocked tym bardziej, jak mówisz, że Twój tata jest wielkim fanem haha
o, w takim razie ja Ci do tej listy muszę dołożyć "to listen before I die"! ale młodzi jesteśmy, jeszcze dużo przed nami, więc chyba wcześnie na sporządzanie takiej listy, nie sądzisz?

Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Wto Maj 05, 2020 1:38 am
Jaśmina Gajewska pisze...
nieeee, nie oglądałam, a warto? bo ogólnie, ja to dziwna jestem i uroki netflix and chill to odkryłam dopiero niedawno... to znaczy, ostatnio złożyłam się z ludźmi (jak typowa Grażyna) na niego i oglądam jakieś dokumenty albo kilka seriali już widziałam
jak na tą studniówkę dotrę, to pewnie zobaczysz, bo no... chodzimy do tej samej budy i w sumie zdziwiłam się, że mnie nie kojarzysz, wiesz? XD dużo ludzi mnie kojarzy, a nikt tak naprawdę nie zna  
nie wiem, czy to dobry pomysł, że tak się otwieram, ale kurcze, enter kliknięte, a ja to ciemnota fejsbukowa jestem i nawet nie wiem, że jest opcja "usuń wiadomość u wszystkich" xD
super!!!!! czuje, że to będzie owocna współpraca! ja cię mogę nauczyć nazw ptaków Laughing
Cieszę gębę jak debil, bo Jasio chyba mnie lubi... Lubi, prawda?
noooo serio serio, tata kocha jej piosenki, jak rozstał się z Zofią, to tylko jej słuchał. A ja wystroiłam jak Bijons na ten koncert, wiadomo
za dużo fajek palę, żeby nie myśleć o takich rzeczach, poza tym pomyśl sobie, że nazwałam to listą marzeń, czy coś takiego
no to powiedzmy, że teraz mam takie właśnie marzenie, żeby na koncert rapowy się wybrać 
Jasiek Jagiełło
Jasiek Jagiełło
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Sro Maj 06, 2020 1:51 pm
Jasiek Jagiełło pisze...
znaczy Wataha to na HBO, też trzeba wykupić dostęp. mi się poszczęściło, bo akurat Kaśka, ta moja była, miała, to obejrzeliśmy wszystkie sezony. ale na necie mnie też by się dokopał do jakiś pirackich plików Laughing
o lol, serio? na jakim jesteś profilu i która klasa?
ummmm, ok, gitara, pytanie tylko, do czego te nazwy ptaków mi się przydadzą?
bo jeszcze nie wiesz, ale mam problemy z zapamiętywaniem takich rzeczy, a ja nie chcę wyjść przed Tobą na debila.....
koncert Szpaka przeniesiony jest na październik bodajże, także ja tu węszę dobry start Twojej kariery rapowej fanki 8)

Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Czw Maj 07, 2020 9:39 pm
Jaśmina Gajewska pisze...
aaaa, rozumiem
no bo co mam napisać? szkoda, że to ja nie byłam twoją pierwszą dziewczyną? no przecież uciekłby ode mnie na drugi koniec Polski
druga klasa, architektura krajobrazu, jeszcze sobie jakoś tam daję radę, ale noooo, nie gadajmy o szkole, mocno dobija mnie ten temat xD 
pewnie do niczego, albo do rozwiązywania krzyżówek na starość Laughing
bo liczę, że ty, w przeciwieństwie do mnie tej starości doczekasz
oooo spoko! to jak coś, to pamiętaj o mnie, że jestem chętna, może za sto lat znowu wejdę na fejsa i ci odpiszę Laughing
w sumie to teraz pewnie będę wchodzić codziennie odkąd Ciebie poznałam Jasiu, a to jest jedyna forma kontaktu z Tobą
fajna masz profilówę, może też powinnam sobie jakąś wstawić by bardziej istnieć? ?
Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków
Pią Maj 15, 2020 11:39 am
Jaśmina Gajewska pisze...
Tęczowa 8, pozdrawiam cieplutko dancing
Sponsored content
Re: fejsbukowe korespondecje Jaśków

Skocz do: