IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Od: Jaśmina Gajweska
Wto Maj 19, 2020 8:12 pm
MASZ 1 NOWĄ WIADOMOŚĆ OD UCZEŃ 192735

Szanowny Panie Krudysz,

Piszę do Pana w dość nietypowej sprawie, ale mam dobre serce i... w sumie mam też interes. Zanim jednak zgłosi Pan to do prokuratury, obiecuję, że nie zamierzam Panu proponować... sam Pan wie czego. Jestem dobrą obserwatorką i chociaż zwykle nie lubię się wtrącać w czyjeś sprawy, tak teraz uważam, że możemy sobie nawzajem pomóc. Jestem w stanie Panu odstąpić swój wygrany na licytacji los (lekcję projektowania ubrań z Miłoszem Dębskim) za piątkę z biologii, która rozwiąże moją kiepską sytuację w szkole. Gwarantuję dyskrecję.

Pozdrawiam,

Jaśmina Gajewska, 2C
Jacek Krudysz
Jacek Krudysz
Re: Od: Jaśmina Gajweska
Sro Maj 20, 2020 4:33 am
Panno Gajewska,

Jestem pod wrażeniem Pani bezpośredniości oraz zuchwałości. Nie wiem jakich obserwacji Pani dokonała, ale z pewnością nie chciałbym przyczynić się do tego, aby powtarzała Pani klasę. W związku z tym, że zdecydowała się Pani wziąć sprawy w swoje ręce, prześlę Pani kilka zadań, które pozwolą na znaczne podniesienie Pani oceny. Niestety nie mogę podobnej oferty zaproponować reszcie osób w Pani sytuacji, dlatego niezbędna jest tutaj Pani dyskrecja. W momencie jej niedotrzymania, będę niestety zmuszony zerwać naszą umowę oraz wystawić Pani ocenę niedostateczny.
Poproszę o informacje odnośnie umówionego miejsca na spotkanie z Panem Dębskim i nie przekazywania mu szczegółów naszej rozmowy.

Pozdrawiam,
JK.
Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Re: Od: Jaśmina Gajweska
Sro Maj 20, 2020 12:10 pm
Szanowny Panie Krudysz,

Dziękuję za komplement (chociaż wiem, że nie był komplementem). Swoją drogą musiałam być bardzo naiwna, wierząc, że da mi Pan piątkę bez rozwiązywania zadań. No nic, proszę ich przysłać dużo, tak, żebym wygrzebała się z ocenami na trójkę. Nie robię tego dla siebie, robię to dla ojca, który i tak ma dużo swoich problemów, a ja nie chcę mu ich dokładać. Mam nadzieję, że się Pan zlituje i pozwoli mi wszystko nadrobić. Adres i datę spotkania dołączę, jak dostanę odpowiedź zwrotną, czy odpowiadają Panu nowe warunki umowy.
PS. Poza tym bardzo lubię biologię, po prostu nie lubię szkoły.
PS2. Miłosz Dębski o niczym się nie dowie.

Pozdrawiam,
Jaśmina Gajewska, 2C
Jacek Krudysz
Jacek Krudysz
Re: Od: Jaśmina Gajweska
Sro Maj 20, 2020 10:38 pm
Panno Gajewska,

Rodzina to istotna wartość w życiu większości ludzi, cieszę się, że należy Pani do grona tych osób. Myślę, że Pani ojciec będzie dumny z poprawy w stopniach, którą Pani osiągnie poprzez ciężką pracę. Być może będzie to dobry krok na drodze do całkowitego pokochania przez Panią biologii, trzymam za to mocno kciuki. Nowe warunki odpowiadają mi całkowicie. Na wysłanie rozwiązań ma Pani dwa tygodnie (po tym czasie muszę wystawić już ostatecznie oceny).
PS. Świetnie Panią rozumiem, moje uczucia się z tym w pełni pokrywają.

Pozdrawiam,
JK.

załącznik: 25 zadań z biologii
Jaśka Gajewska
Jaśka Gajewska
Re: Od: Jaśmina Gajweska
Sro Maj 20, 2020 11:28 pm
Szanowny Panie Krudysz,

Dziękuję bardzo za szansę. Postaram się jej nie zmarnować Smile Adres to Jesionowa 10. Lekcja odbywa się w domowej pracowni Miłosza dnia *tutaj jakaś data która wam odpowiada, hehe*.

Pozdrawiam,
Jaśmina Gajewska, 2C
Sponsored content
Re: Od: Jaśmina Gajweska

Skocz do: