IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Weronika Krawczyk
Weronika Krawczyk
Re: Gabi
Pon Maj 04, 2020 2:49 pm
werka pisze...
nie umarłam, ale Michał Anioł prawie się wykrwawił w mojej łazience!! Jaro od Florki dał mu kurwa taki wpierdol, że ledwo się trzyma się na nogach!!!

no przede wszystkim FLORCE ANI KURWA SŁOWA, bo i tak już mamy spine, nie chcę tego wszystkie pogarszać
i serio, o tym nie może nikt wiedzieć, ale tak jakby się kąpaliśmy razem Rolling Eyes i teraz leżymy w łóżku, znaczy on śpi i coś mruczy pod nosem, a ja chyba już nie zasnę z tego wszystkiego!!!
ej a fifi się odezwał??
Weronika Krawczyk
Weronika Krawczyk
Re: Gabi
Pon Maj 04, 2020 3:06 pm
werka pisze...
bo wysłał jej przypadkiem zdjęciem po prysznicu, a flo zamiast to kurwa usunąć to się nad tym rozwodzi i zastanawia co to oznacza. no to napisałam jej, że po co w ogóle trzyma jego numer to mnie nazwała dziecinną i że robię dramaty. a to jej chłopak napierdolił innemu, bo nie mogła usunąć głupiego zdjęcia ://// nawet wtedy nie wiedziałam, że to było zdjęcie anioła, dopiero mi powiedział jak się wykrwawiał na moim kiblu lol
nooo, całowaliśmy się i trochę macaliśmy, ale nic więcej, bo nie miał siły i prawie odleciał w tej wannie
omg seeeeriooo? faceci są beznadziejni Rolling Eyes wziąłby się ogarnął, a nie jeszcze sobie z nimi pije. co mu powiedziałaś??
<
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: Gabi
Wto Maj 05, 2020 12:19 am
Filipek mój najdroższy heart pisze...
oki
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: Gabi
Wto Maj 05, 2020 8:42 pm
Filipek mój najdroższy heart pisze...
to może się spotkajmy, jak już się będziesz dobrze czuć?
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: Gabi
Wto Maj 05, 2020 8:47 pm
Filipek mój najdroższy heart pisze...
no chcę po prostu, żebyś czuła się okej, a nie ciągle myślała o tym, kiedy sobie pójdę czy coś, bo chcesz poleżeć w spokoju i odpocząć
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: Gabi
Wto Maj 05, 2020 8:54 pm
Filipek mój najdroższy heart pisze...
jezus, Gabi, wcale nie myślę, że jesteś wredna i najgorsza, nigdy tak nie myślałem :/
o której jutro?
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: Gabi
Wto Maj 05, 2020 9:01 pm
Filipek mój najdroższy heart pisze...
okej, to będę jakoś po 21
Weronika Krawczyk
Weronika Krawczyk
Re: Gabi
Wto Maj 05, 2020 9:19 pm
werka pisze...
no ja wiem, że to pewnie specjalnie, nawet jej powiedziałam, ale kurwa jak masz chłopaka to od razu usuwasz coś takiego i w ogóle raczej nie utrzymujesz kontaktu ze swoim byłem, no halo Rolling Eyes
jezu gaba, nie wiem co teraz, trochę to pojebane. bo wiesz, on jest w chuj pijany i ledwo kojarzy co się dzieje, więc może nie będzie tego pamiętać. co jeśli wcale tego nie chciał??? mi się podobało
nie no coś ty, nie mów tak!! na pewno filip nie chce tego zakończyć, weź. no może nie ogarnia, że się chujowo zachowujesz, ale chyba musicie tylko to przegadać, a nie od razu zrywać ze sobą!! może się spotkajcie jutro albo pojutrze??
<
Florka Kościelna
Florka Kościelna
Re: Gabi
Wto Maj 05, 2020 11:04 pm
Florka pisze...
Delivery failed

Szymon Podarek
Szymon Podarek
Re: Gabi
Czw Maj 07, 2020 6:46 pm
szymi pisze...
o chuj Ci chodzi, zdjęcie, jak zdjęcie XDDD
nie, na tinderze z nią nie piszę, zresztą dlaczego pytasz... a bo mi komentarz dała xDDDD
no i?

Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Pią Maj 08, 2020 1:38 pm
Bartek pisze...
hej, Gaba, żyjesz?
strasznie głupio wyszło na tej imprezie, każdego z nas poniosło, mnie też. wybacz, że tak zareagowałem, ale serio nie panowałem nad sobą i nie wiedziałem, co mówię
też się nałożyło na to spotkanie z Kariną dzień wcześniej i... tak o właśnie
nie wiem, czy się z Julią się kiedykolwiek pogodzicie, ale też nie będę naciskał, ani tego od was wymagał, to sprawa między wami
sam za to zastanawiam nad napisaniem do Filipka...... wiesz?
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Pią Maj 08, 2020 2:53 pm
Bartek pisze...
poszliśmy zaraz po was, ale to głównie dlatego, że kota zapomnieliśmy nakarmić i nie chcieliśmy, żeby siedział sam. właśnie, mamy kota. chcesz być matką chrzestną?  :v
nie się nie stało, wiem, że nie miałaś tego na myśli, po prostu mój mózg wyłapał te konkretne słowa i... ostro popłynął z interpretacją
widziałem, ale tak naprawdę nie powiedziała mi nic konkretnego. jest w kiepskim stanie, odprowadzałem ją do domu trochę pijaną
nie, nie, nie mów nic Filipowi. chcę, żeby sam podjął decyzję o tym, czy chce się jakoś dogadać, nie pod Twoim wpływem
a tak właściwie to dlaczego się nie widujecie?
Szymon Podarek
Szymon Podarek
Re: Gabi
Pią Maj 08, 2020 7:42 pm
szymi pisze...
jak Ci coś przeszkadza w moich głupich fotkach i podpisach dla beki to zawsze możesz mi dać bloka na ig xd wiele nie stracę
a za wiadomki od panien nie odpowiadam, nie wiem co piszę innym typom, bo się nie interesuje, ale wszystko możliwe
zachowujesz się jakbym ja jej dziecko zrobił czy wykorzystał, a my się raz spotkaliśmy przypadkiem na niedo i w sumie tyle z znajomości
w sumie chujowo, że się przejmujesz tylko sobą, a nie tym, że mi się z nią dobrze gadało i wgl, smutne to

Szymon Podarek
Szymon Podarek
Re: Gabi
Pią Maj 08, 2020 9:19 pm
szymi pisze...
zawsze mi się wydawało, że twoi znajomi widzą, że coś jest na żarty i sarkastyczne, ale skoro tak nisko ich cenisz no to sama sobie i im robisz niezbyt dobrą reklamę
gaba, coś tam pogadałem z nią i się rozeszliśmy, bo psy się kręciły,
a nie można się spotykać, nie?
chyba nie myślisz, że jak mi powiesz coś takiego to ja Cię posłucham XDDDDDDDD teraz to mnie rozbawiłaś no nieźle
ja się z nią nie umawiam, to rozumiem, że nie można mi z kimś rozmawiać kto jest dziewczyną młodszą od ciebie bo już od razu ktoś coś powiedzieć może
aż tak bardzo w centrum zainteresowania to my nie jesteśmy
no i aż taka fajna nie jest, więc raczej nic z tego nie będzie, już pomijając, że nooooo młoda, nie?

Szymon Podarek
Szymon Podarek
Re: Gabi
Sob Maj 09, 2020 12:47 am
szymi pisze...
ty nie możesz mieć wywalone, boo jesteś młodsza, a to jest różnica kolosalna
to nie moja wina, zresztą, głodnemu chleb na myśli, ja tam nic takiego nie widzę
aha, czyli, jak mówiłem, że mi się podoba to było źle, a jak mówię, że jednak nie to też nie tak... z tobą się dogadać kurwa nie da xdd
nie wydaje mi sie ze jej dałem powody, zresztą, nie poznaliśmy się na tinderze, bo zanim napisała to usunąłem naszego matcha zresztą nie bawię się, bo jej nie znam tak dobrze xddd i nie utrzymujemy kontaktów praktycznie klol

Szymon Podarek
Szymon Podarek
Re: Gabi
Sob Maj 09, 2020 1:01 am
szymi pisze...
no gra akurat wielką rolę, ale ty jesteś młodsza to bronisz siebie i swojej racji, jakbyś była na moim miejscu to byś mówiła tak jak ja
poznaliśmy się tak, że se szłem i zagadałem i myślałem, że wyrwę, ale jakoś rozmowa się nie kleiła
no i nie wiem co
ty niby wiele rzeczy nie robisz, ale załatw sobie jakieś ścian wyciszenie, bo się żyć nie da w tym domu, jak wbija ten twój lowelas i się grzmocisz z nim ://////

Szymon Podarek
Szymon Podarek
Re: Gabi
Sob Maj 09, 2020 3:58 pm
szymi pisze...
noooo, ja podejrzewam, że ona by się posłuchała, ale to już inna sprawa, wgl nie wiem co zmienia fakt, że ona jest od ciebie młodsza, co to za argument z dupy wyciągnęłaś, byleby tylko udowodnić swoją rację
gaba, przestań udawać najświętszą w niedoliskach, bo ci nie wychodzi - może obcy to łykają, ale ja Cię znam za długo i za dobrze, płynie w nas ta sama krew i mi kitu wcisnąć nie wciśniesz
wgl irytujesz mnie, bo się wpierdalasz w coś w co nie powinnaś i jest to bardzo nie fair, bo po pierwsze, ja Ci się w życie nie wpierdalam, a po drugie to mi się krzywda nie dzieje, ja też nikomu krzywdy nie robię, więc nie wiem o co hur dur

Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Wto Maj 12, 2020 10:58 am
Bartek pisze...
Julia go przyniosła prkatycznie z ulicy i... kurde, nie mogłem się nie zgodzić, bo gdyby nie to, to by pewnie wyszła i już nie wróciła nigdy. ani z nim, ani sama Laughing
dobra, to kiedyś jakieś zakrapiane chrzciny zrobimy może
ja wiem... tak szczerze, to chyba nie będę już zabiegał o spotkania z nią. szczególnie teraz, kiedy znalazła sobie pieprzonego obrońcę, który tak naprawdę gówno wie o całej sytuacji. muszę się z typem rozliczyć, bo chyba sobie na za dużo pozwolił. brakuje tylko, żeby Karina sobie pomyślała, że to o nią się biję, dżizas Rolling Eyes
Gaba, on tego nie powiedział dlatego, że nie chce z Tobą być, tylko go poniosło. jak każdego z nas
chyba upadłaś na głowę, jeżeli myślisz, że on serio byłby w stanie z Tobą zerwać. phi :/ on za Tobą szaleje. nawet ja to wiem, mimo że nie gadałem z ziomem dobre parę miesięcy
właśnie, zgodził się wpaść na fifę jutro, wiesz?
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Wto Maj 12, 2020 5:18 pm
Bartek pisze...
sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie, wiesz? właśnie dlatego, Gaba, muszę się z nim rozprawić, bo jestem chłopakiem Julii i nie pozwolę, żeby ktoś bezpodstawnie ją szmacił i nawrzucał w jej własnym domu, że ma krew mojego dzieciaka na rękach... no sory
ja nie wiem, co Karina mu musiała naopowiadać. znaczy, wiem, że szybko się ten mój związek z Julią rozwinął, ale ja naprawę nie zamierzałem się odwrócić na pięcie i mieć wyjebane na dziecko, wiesz przecież
no powinien, masz rację. ale wiesz, jaki on jest nerwowy, ziomo nie potrafi nad sobą zapanować jak ja na przykład (nie sądziłem, że to kiedyś powiem) i w znacznej części najpierw robi i mówi, potem myśli
poza tym, to chyba jasne, że mu troszeczkę ego zmalało jak zobaczył, że nie jest jedynym facetem, z którym Ty chcesz czas spędzać, choć to i tak za dużo powiedziane Rolling Eyes
dogadacie się, na spokojnie
musicie po prostu i tyle. z kim my będziemy na podwójne randki chodzili jak nie z wami, co? brewki
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Gabi
Nie Maj 17, 2020 2:06 pm
Mati pisze...
Influenserka, Twoje zamówienie już jest, buzi :*
Gabi - Page 7 KytNXyN
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Pon Maj 18, 2020 1:14 pm
Bartek pisze...
dobra, wygrałaś, napisałem Kordianowi, że nie ma co się szarpać, bo niejedną już relację spierdoliłem przez takie właśnie niedomówienia Rolling Eyes jesteś ze mnie dumna?
Gaba, mój związek i Julii od samego początku to też był bieg przez płotki. i to takie zajebiście wysokie płotki
więc wiem, że frustruje Cię fakt, że stale jakieś spiny i wiecznie coś jest nie tak, ale lepiej, żebyście się teraz poznali od tych najgorszych stron, a potem teoretycznie będzie już z górki. nie mam racji?
nie, w sensie Ty z Fifim, ja z Julią. czy wam się to, dziewczynom, podoba czy nie  popcorn
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Pon Maj 18, 2020 2:59 pm
Bartek pisze...
dobra, dobra, już nie cwaniakuj. zobaczymy jak Tobie pójdzie namawianie Filipka, żeby też go tak potulnie potraktował, zobaczymy :/
Dżizas, Gaba, przyjaźnić się, a być ze sobą w związku to są dwie różne rzeczy. przecież mi się też wydawało, że znam Julię, bo wcześniej się kumplowaliśmy, ale, jakby... bez porównania. to tak jak z zamieszkaniem z kimś; możesz kogoś znać od urodzenia, ale dopiero w trakcie wspólnego zamieszkania i przebywania ze sobą 24 na dobę z człowieka wychodzą jakieś dziwne akcje, przyzwyczajenia, nawyki. uwierz mi Rolling Eyes
kurwa, wy to obie jesteście udane. a właśnie, czy ktoś tu mi przed chwilą nie mówił o schowaniu dumy do kieszeni? bo na moje oko, to to jest wasz główny problem. OBU :/
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Gabi
Pon Maj 18, 2020 5:23 pm
BARTEK pisze...
dobra, łap
Julia go nazwała Budyń, ale jak powiesz Kot, to też reaguje
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Gabi
Wto Maj 19, 2020 9:56 pm
images?q=tbn%3AANd9GcTU4YnNuFiKp8aqGavQEsvh8SUFZ2G10_sSHex8EaNMlRi_NgG1&usqp=CAU
Mati pisze...
no dziocha, zawsze taka cena była, bo tu się za jakość płaci, ZA JAKOŚĆ PRODUKTU. A poza tym, to wcale aż tak drogo nie ma, to na nie wiem co Ty chcesz, no i próbki jeszcze dostaniesz
a, że tak się zapytam kulturalnie, a na co mi uśmiech Twojego pyrtka? nie kupię nic za to, nie? Rolling Eyes ale luuuuuz, jak nie masz tera, to ja poczekam, mam czaaaas
Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Gabi
Pią Maj 22, 2020 12:40 am
images?q=tbn%3AANd9GcTU4YnNuFiKp8aqGavQEsvh8SUFZ2G10_sSHex8EaNMlRi_NgG1&usqp=CAU
Mati pisze...
no sory influenserka, ale niesamowite  i ładne uśmiechy to ja se mogę w internecie obejrzeć jak będę chciał, a Twój chłoptaś to może Ty się rozczulaj nad jego uzębieniem, co?
noooo, jacha!!!
Sponsored content
Re: Gabi

Skocz do: