IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Filipek
Czw Paź 22, 2020 10:51 am
Szopen pisze...
no a zwykły test robiliście? w sensie nie taki online, tylko taki, co się sika na niego. robiliście?
mordo, życie w niepewności jest jeszcze gorsze niż najstraszniejsza prawda, więc ogarnij
Jezu drogi, te laski to niemożliwe są........ rozumiem, że racji nie ma, tak? choć po co ja w ogóle pytam, przecież Ty byś nikogo na boku nie ten teges Rolling Eyes
no ale co teraz? nie wyciągniesz ręki pierwszy?
Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Filipek
Czw Paź 22, 2020 11:12 am
tumblr_pj9119tPTX1upgucy_400.jpg
Jula pisze...
no ja nie wiem jak się da naprawdę, nie umiem sobie tego wyobrazić inaczej Rolling Eyes
omg Filip....... no nie wiem co Ty masz we łbie stary, ale napraw to lepiej

Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: Filipek
Czw Paź 22, 2020 11:23 am
Szopen pisze...
z kim niby? z ojcem? Ty zmajstrowałeś, to Ty masz tam iść. poza tym, czy podczas tego covida to ginekolodzy przyjmują? nie lepiej pierw zrobić taki z apteki test?
sama z siebie nic nie pisała. wysłałem jej zdjęcie kota, ale nic nie odpisuje, chyba nawet nie wyświetliła, więc idk
a mam zagadać coś do niej na ten temat czy sami se to chcecie rozwiązać?
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Sob Paź 24, 2020 12:58 pm
a nie wiem, jakoś z tydzień po ich spotkaniu?

tumblr_py59eflfS31vc8ncjo2_400.png
Gabi pisze...
Nie jestem w ciąży.
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Sob Paź 24, 2020 2:32 pm
tumblr_py59eflfS31vc8ncjo2_400.png
Gabi pisze...
Zrobiłam dwa testy i oba wyszły negatywne.
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Sob Paź 24, 2020 3:22 pm
tumblr_py59eflfS31vc8ncjo2_400.png
Gabi pisze...
Z reguły wierzę temu co widzę 🤷🏼‍�
Ale jeśli aż tak ci zależy to na następny weekend jadę do mamy, to tam się umówię, w Sanoku i tak mój lekarz nie przyjmuje teraz. To wtedy sama to ogarnę.
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Nie Paź 25, 2020 10:29 pm
tumblr_py59eflfS31vc8ncjo2_400.png
Gabi pisze...
Twarde dowody, a słowa, czy jakieś wątpliwości to dwie różne sprawy. W te pierwsze zamierzam stale wierzyć.
Będziesz jechał tyle drogi do Warszawy, tylko po to żeby siedzieć przed gabinetem i usłyszeć to co ci właśnie powiedziałam? To nie ma sensu.
Powiem wprost Filip, wolę to zrobić sama, będę się czuła bardziej komfortowo.
Sponsored content
Re: Filipek

Skocz do: