IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Nie Mar 29, 2020 9:24 pm
Gabi pisze...
uuu o swojej dziewczynie? a fajna ta dziewczyna? angel
booooo ja właśnie się wykąpałam i jakoś tak sobie myślę, że strasznie pusty dzisiaj ten mój pokój
przyszła mi dzisiaj paczka z nową piżamą, wiesz?
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Nie Mar 29, 2020 9:47 pm
Gabi pisze...
to patrz, ty masz fajną dziewczynę, ja mam fajnego chłopaka, nieźle trafiliśmy, nie?  heart
no bardzo niedobrze!

ale wiesz co, wydaje mi się że na żywo ona totalnie lepiej wygląda


Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Pon Mar 30, 2020 12:29 am
Gabi pisze...
angel angel angel
czekam! ale jak się da, to spróbuj oknem, ok? tam od ogródka mam podstawioną drabinę


Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Filipek
Pon Mar 30, 2020 6:17 pm
Jula pisze...
wiesz co??? nie było jednak sensu o niego walczyć, starać się, ani się w nim zakochiwać
Bartek rucha na boku moją młodszą siostrę :DDDDDDD

Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Filipek
Pon Mar 30, 2020 10:01 pm
Jula pisze...
kurwa, no........ przyłapałam ich jak Bartuś wychodził od mojej siostrzyczki z pokoju w środku nocy :DDDD czaisz???? kurwa jego mać, spał ze mną i wstał w środku nocy ruchać się z Kamilą, kilka godzin wcześniej mi mówiąc, jaka jestem dla niego najpiękniejsza najważniejsza, pierdolenie kurwa
ja... no... nie jest dobrze, nie wiem co mam ze sobą zrobić bo kurwa do domu nie wrócę nie xddddd więc chyba kurwa zamieszkam na zapleczu biedrony albo chuj wie gdzie

Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Filipek
Pon Mar 30, 2020 10:51 pm
Jula pisze...
no ja chyba jestem po prostu w chuj głupia, wiesz? uwierzyć w takie gówno, jakie mi mówił, kurwa...... zamartwiałam się, że mu zjebałam związek z Kariną, a tu proszę, kurwa XDDDDD on teraz zjebał związek ze mną i kurwa, mam nadzieję, że nigdy w życiu nie będę musiała go więcej oglądać naprawdę........ złamał mi kurwa serce i byłam jebaną idiotką, że w ogóle się w nim zakochałam.....
nie no spoko Filip, rozumiem, jakoś dam radę, co nie? najwyżej pojadę do Sanoka, rodzice siedzą u ciotki, to najwyżej będę siedzieć z nimi...

Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Filipek
Pon Mar 30, 2020 11:06 pm
Jula pisze...
nie no... nie... nie trzeba filip naprawdę, eh, kurwa, jakoś to ogarnę, chyba...
nie jestem tego pewna filip XD remek też ode mnie spierdolił, chuj wie co z nim, a teraz bartek rucha moją siostrę XDDDDDDD muszę być ostro spierdolona, skoro takie sytuacje z chłopakami mnie spotykają serio, dość mam kurwa wszystkiego
dobrze, będę się odzywać <3

Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Filipek
Pon Mar 30, 2020 11:19 pm
Jula pisze...
a chuj z tym, może po prostu kurwa lesbą zostanę??? albo do zakonu wstąpię, to też jest spoko opcja Rolling Eyes
dobra, muszę się zadzwonić do rodziców czy po mnie przyjadą, odezwę się do Ciebie później ok??? trzymaj się heart

Jaromir Jagiełło
Jaromir Jagiełło
Re: Filipek
Pią Kwi 17, 2020 11:22 pm
Nieznany numer pisze...
słuchaj ziomek, radzę, żebyś patrzył co robisz z rękoma i nie bił cudzych dziewczyn
szkoda by było, żeby Tobie ktoś krzywde przypadkiem zrobił

Jaromir Jagiełło
Jaromir Jagiełło
Re: Filipek
Nie Kwi 19, 2020 6:04 am
Jagiełło od Flory pisze...
bystry chłopak
Wiem, że przypadkiem, ale to nie zmienia faktu, że radzę takiego przypadku unikać następnym razem

Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Wto Kwi 21, 2020 5:34 pm
Gabi pisze...
Hm? Co tak głupio pytasz, zawsze! Ale masz jakieś konkretne plany? brewki
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Wto Kwi 21, 2020 5:40 pm
przyszła żona Gaba heart pisze...
cooooo? nie jestem w temacie chyba, nie czaję o co ci chodzi?
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Wto Kwi 21, 2020 5:49 pm
przyszła żona Gaba heart pisze...
o jeeeeezu, serio? robisz mi problem o komentarz na insta? poznałam typa dwa dni temu, jest nowy to nie chciałam żeby siedział sam, nie rozumiem chyba co jest w tym złego?
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Wto Kwi 21, 2020 6:02 pm
przyszła żona Gaba  heart  pisze...
czekaj, czy ty naprawdę jesteś zły bo napisałam JEDEN komentarz na insta jakiegoś typa?
no nie wiem czemu ja, bo go poznałam po prostu, nie wiem kogo jeszcze może znać na wiosce bo mamy IZOLACJĘ więc ma trochę utrudnione zadanie, tak mi się zdaje?
chciałam się z nim umówić w więcej osób żeby mógł kogoś poznać, tak btw ok
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Wto Kwi 21, 2020 6:11 pm
przyszła żona Gaba heart pisze...
aha to teraz będę miała prowadzoną statystykę instagrama? słuchaj to żeby ci ułatwić, dałam też dzisiaj lajka pod zdjęciem Harry'ego Stylesa, a Timothee Chalamet dostał ode mnie serduszko w komentarzu, z tego też mam się tłumaczyć?
nie no nie wierzę Filip, ja ci się serio mam tłumaczyć z tego gdzie kogoś poznałam? W Polo. Kupowaliśmy razem sosy do makaronu. Wystarczy? Czy coś jeszcze? Jaki numer buta ma, kolor oczu?
mhm i miał randomowo do ciebie napisać? "hej stary co tam, jak ci dzień leci?", przesada Filip ostra.
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Wto Kwi 21, 2020 6:23 pm
przyszła żona Gaba heart pisze...
ach, nie muszę się tłumaczyć? NO DZIĘKI BOGU, dzięki za pozwolenie, ty to Fifi jesteś łaskawy jednak
tak, po prostu miał tak piękne oczy że no nie mogłam odciągnąć od nich wzroku, od razu się zauroczyłam Smile
nieeee, kompletnie nie kojarzę jaki masz koloru oczu, na twoje aż tak nie zwracam uwagi, bo przecież ty jesteś tylko moim CHŁOPAKIEM, nie?
ta rozmowa chyba nie ma sensu, na imprezie też się tak będziesz zachowywał?
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Wto Kwi 21, 2020 10:59 pm
Przyszła żona Gaba heart pisze...
jeeeeeeny Filip, to był sarkazm, nie mam pojęcia jakie on ma oczy, bo jedyne jakie mnie interesują to brązowe takiego frajera, który mnie teraz strasznie wkurza
jezu dobra wiesz co? serio, może ochłoń trochę i pogadamy na imprezie, ale jak masz mi też strzelać takie fochy O NIC to może faktycznie pogadam sobie z nowymi kolegami idc cześć.
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Pią Maj 01, 2020 8:37 pm
PRZYSZŁA ŻONA GABA heart pisze...
do domu idę, źle się czuję
po co mam wracać? będziesz się bawił lepiej beze mnie, ja sobie poleżę w domu, serio zostań
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Pią Maj 01, 2020 10:44 pm
PRZYSZŁA ŻONA GABA  heart  pisze...
no właśnie lepiej się będziesz bawił, w końcu wszystkim psułam tam zabawę, ale no serio mówię, spoko Filip, załapałam, Julia dobitnie mi to powiedziała
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Pią Maj 01, 2020 11:14 pm
PRZYSZŁA ŻONA GABA  heart  pisze...
ale co tam było nie do załapania? zreszta nieważne. dobrze nam zrobi jak czasem pójdziemy osobno na imprezę
znaczy ty pójdziesz, ja zaraz bede w łóżku bo boli mnie żołądek
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Pią Maj 01, 2020 11:19 pm
PRZYSZŁA ŻONA GABA heart pisze...
powiem ci jutro, okej? zależy jak się będę czuć
napiszesz mi smsa jak już wrócisz z imprezy do siebie?
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Nie Maj 03, 2020 6:09 pm
PRZYSZŁA ŻONA GABA heart pisze...
oki
coś ciekawego się działo później?
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Nie Maj 03, 2020 6:31 pm
PRZYSZŁA ŻONA GABA heart pisze...
a to szkoda w sumie że nie posiedziałeś sobie z bartkiem i julą
ja idę spać chyba bo w sumie to mnie obudziłeś tym smsem, ty też w sumie możesz bo widzę że już w literki nie trafiasz
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Nie Maj 03, 2020 6:37 pm
PRZYSZŁA ŻONA GABA heart pisze...
chyba nieźle sobie tam popiłeś jak poszłam Wink w sumie na insta też widzę, spoko
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Filipek
Nie Maj 03, 2020 6:45 pm
PRZYSZŁA ŻONA GABA heart pisze...
no ja po smsach to bym inaczej powiedziała, znaczy no nie mówię że to źle, żeby później nie było że psuje zabawę czy coś, albo że na chuj się z tobą wiązałam skoro wiedziałam jaki jesteś, nie?
mówiłam ci że źle się czuje, zresztą ojciec jest w salonie na dole i jest zły, że wyszłam z domu
Sponsored content
Re: Filipek

Skocz do: