IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Fatima Bielicka
Fatima Bielicka
Re: Szopen
Pon Mar 30, 2020 9:42 pm
fatima kochana moja pisze...
no jest taki problem, ze typol jest zajęty ta znajoma mi powiedziała i no, ma dylemat dziewczna
możliwe, że sobie narobiła nadziei, bo on w sumie na każde jej zawołanie, jak zgonowała gdzieś to po nią przyjeżdżał, no, ale w każdym razie chyba się po prostu napaliła jak szczerbaty n suchary i tyle, a zresztą już nieważne
skoro już pytasz to raczej uczuciowo-erotycznie, bo podobno, tak mi powiedziała, bliskości jej brakuje takiej czułości nie, a nie, że jakiś seks ruchanie
totalnie nie wie co robić i co odjebało sie

Kordian Placek
Kordian Placek
Re: Szopen
Pon Mar 30, 2020 11:37 pm
Kordian pisze...
zgadnij kurwa głupi chuju, kto własnie przybył do Niedolisek!
nie kurwa, nie Jason Statham Rolling Eyes

Kordian Placek
Kordian Placek
Re: Szopen
Sro Kwi 01, 2020 12:11 am
Kordian pisze...
za chuja nie mogłem wytrzymać z moją pojebaną matką w domu, więc pod osłoną nocy zwinąłem się z chaty i wsiadłem w taksę i tak oto jestem xDD
człeeeeniu jak mi tego brakowało! totalnie umawiamy się na wódę ^^
chuj wie, mogę być, ale objawów żadnych nie mam. poza tym stara w ogóle mnie z chaty nie wypuszczała odkąd zamknęli szkoły więc najprawdopodobniej jestem zdrowy. chyba, że taksówkarz mnie zdążył zarazić. xD

Kordian Placek
Kordian Placek
Re: Szopen
Sro Kwi 01, 2020 10:02 am
Kordian pisze...
nie wiem czy ojca, to jakiś świr xD mogłeś mnie ostrzec! :/
znaczy spoko, wpadnę, ale weź mi jakąś mapę podeślij, bo przecież ja nie wiem gdzie ja kurwa jestem xD

Karina Jagiełło
avatar
Re: Szopen
Nie Kwi 05, 2020 3:04 pm
Karina pisze...

nie, nie zrobimy tego testu Szopiński
ja... ja już... po prostu nie ma już po co
..poroniłam

Olga Sucharska
Olga Sucharska
Re: Szopen
Sro Kwi 15, 2020 1:07 pm
Olga pisze...
kurdeeee, tego wieczoru to raczej odpada bo jadę do Sanoka z sąsiadem
Ale jutro, to ja bardzo chętnie, jak uda mi się wyrwać bo moi współlokatorzy to się tyrają, że im koronawirusa do domu sprowadzę i mnie pilnują XD
Karina Jagiełło
avatar
Re: Szopen
Sro Kwi 15, 2020 8:38 pm
Karina pisze...

nie ma mnie teraz w domu
ale mogę dać znać jak będę wieczorem wracać, to byś wyszedł czy coś, jak ci pasuje
wolę nie przychodzić do ciebie

Karina Jagiełło
avatar
Re: Szopen
Sro Kwi 15, 2020 8:49 pm
Karina pisze...

ummm... no na kruczej jestem, ale możemy gdzieś indziej, w centrum na przykład?
napiszę po prostu później, dobra? nie za bardzo mogę teraz


wieczorem tego samego dnia
Karina pisze...

dobra wychodzę zaraz, spotkamy się w drodze?

Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Szopen
Sro Kwi 15, 2020 9:32 pm
Jula pisze...
tak, dobrze, w porządku
a... jak się czujesz? wszystko ok? na pewno mam dzisiaj nie przychodzić?

Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Szopen
Sro Kwi 15, 2020 9:50 pm
Jula pisze...
jasne, oki, rozumiem...
Danka u mnie jest, rozmawiamy

Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Szopen
Sro Kwi 15, 2020 10:00 pm
Jula pisze...
dobrze
pa heart

Olga Sucharska
Olga Sucharska
Re: Szopen
Pią Kwi 17, 2020 6:29 pm
Olga pisze...
jezus, Szopek, serio mnie nie ma tera na chacie
wbij jutro, kiedy ci będzie pasić, ale no wcześniej daj mi znać, ok? muszę trochę ogarnąć ten syf xD
Julka Sowińska
Julka Sowińska
Re: Szopen
Nie Kwi 19, 2020 6:38 pm
Jula pisze...
hej słońce heart
oki to przyjdę o 22!!! mam nadzieję, że się jakoś dogadacie i w ogóle...
i poszłam teraz na zakupy i spotkałam pod żabką takiego Kordiana, co on w ogóle przyjechał dopiero co do Niedolisek, idę do niego oglądać filmy, no bo i tak nie mam nic lepszego do roboty i jak nie będę odpisywać, to znaczy, że telefon mi się rozładował, a ładowarkę zostawiłam u Ciebie ://
widzimy się wieczorem, kocham Cię heart

Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Szopen
Wto Kwi 21, 2020 10:50 pm
Gaba pisze...
JA PIERDOLEEEEEE
o chuj wam wszystkim chodzi z tymi komentarzami? przysiegam że jeszcze jedna osoba mi o nich powie i nie wytrzymam.
i nie rozumiem czemu ZNOWU muszę się tłumaczyć z tego że poznałam jakiegoś typa, no ja jebie? zresztą równie dobrze mogę też ja się spytać skąd ty znasz Kordiana? idc
Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Szopen
Wto Kwi 21, 2020 11:16 pm
Gaba pisze...
no kto się jeszcze mógł przywalić? Rolling Eyes Filip mi zrobił taką awanturę przed chwilą że nawet mi się nie chce już iść na tą imprezę na pgry. Nie zrobiłam niczego złego, nie wiedziałam że bycie sympatycznym to jakieś zło idc
????
przecież to normalny chłopak, był miły, serio was nie czaję, nie mam zamiaru ignorować typa bo wasza dwójka sobie coś ubzdurała
Kordian Placek
Kordian Placek
Re: Szopen
Sro Kwi 22, 2020 12:40 am
Kordian pisze...
siema
byłem zajęty.
co jest?

Kordian Placek
Kordian Placek
Re: Szopen
Sro Kwi 22, 2020 11:34 pm
Kordian pisze...
no zajęty, o co Ci chodzi?
aha, no spoko.
no jestem skazany teraz na robótki ręczne bo jakbyś nie zauważył to przez tą kwarantannę ciężko dorwać jakąś dupę na szybki numerek :/
no i nie jestem w Warszawie by ogarnąć jakąś znajomą do łóżka :/
a czemu Cię to tak interesuje?

Kordian Placek
Kordian Placek
Re: Szopen
Pią Kwi 24, 2020 1:13 pm
Kordian pisze...
skąd wiesz, ze ktoś u mnie był? Śledzisz mnie jakoś czy jaki chuj? xD
weź kurwa, możesz powiedzieć o co Ci chodzi bo mnie już wkurwiasz :/

Kordian Placek
Kordian Placek
Re: Szopen
Pią Kwi 24, 2020 1:35 pm
Kordian pisze...
o kurwa...
stary, nie wiedziałem, nic nie mówiła...
ja pierdole, przepraszam...
ale do niczego między nami nie doszło, serio. spierdoliła zaraz po tym jak ją pocałowałem...
serio przepraszam, gdybym wiedział, to nigdy bym tego nie zrobił...

Kordian Placek
Kordian Placek
Re: Szopen
Pią Kwi 24, 2020 6:23 pm
Kordian pisze...
no stary, nie możesz mieć do mnie pretensji o to, ze mi nie powiedziała xD
ale jak z dupy? a to nie powiedziała Ci, ze to nie było nasze pierwsze spotkanie? huhu stary, chyba musisz sobie z nią więcej wyjaśnić, nie zaprosiłbym obcej laski do siebie będąc trzeźwym i nie wiedząc, ze przystaje na mój podryw...

Kordian Placek
Kordian Placek
Re: Szopen
Sob Kwi 25, 2020 2:17 am
Kordian pisze...
u mnie nie byliśmy, ale tak jakby powoli nasze spotkania pod żabką stawały się rytuałem...
hot-dog, kawa, wspólne zakupy, serio myślałem, że jest sama.

Mateusz Ziomek
Mateusz Ziomek
Re: Szopen
Czw Kwi 30, 2020 10:46 pm
Mati debil pisze...
Szopeeeeeen fryderyku człowieku chcesz dezodorant???????????????????? na promce są, polecam, nie zostawiają białych śladów ani żółtych!!!!!!!!!

Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Szopen
Pią Maj 08, 2020 1:53 pm
Gabi pisze...
heeej, słuchaj, przepraszam za ten głupi tekst na imprezie, naprawdę nie przemyślałam tego co powiedziałam
długo jeszcze wtedy w ogóle zostaliście? mam nadzieję że nie zepsułam wam do końca imprezy idc


no tu wleciał esemesek od bartka w tym samym czasie bo great minds think alike!!!

Gabi pisze...
omg no jeśli to nie jest przyjaźń to ja już chyba nie wiem
nie no, ja ogólnie totalnie rozumiem twoją reakcję, to ja nie pomyślałam w ogóle nad słowami, tylko wystrzeliłam, chyba muszę się nauczyć żeby czasem się przymknąć bo robię więcej problemów niż to wszystko warte
widziałeś się z Kariną? I co powiedziała? jak się czuje? no i ty?
nie chcę na razie rozmawiać o Julii, po prostu... na razie chyba lepiej będzie dla wszystkich jeśli nie będziemy się widzieć całą czwórką, bo już nawet ty i filip się zachowywaliście lepiej niż my
oooo, naprawdę? bo wy sobie serio do gardeł nie skakaliście na pgrach, więc ja bym się ostro cieszyła, gdybyście się jednak pogodzili, może bym nawet nagadała filipowi żebyście się spotkali ale no ja się z nim jeszcze nie widziałam od czasu imprezy to wiesz, trochę ciężko
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: Szopen
Sob Maj 09, 2020 12:19 am
Filip pisze...
siema
jak dorzucisz do tego jeszcze jakieś piwko albo coś mocniejszego, to wpadnę

Gabi Podarek
Gabi Podarek
Re: Szopen
Sob Maj 09, 2020 12:00 pm
GABA pisze...
Coooooo jak kto kota? znaczy widziałam fotę na insta ale myślałam że to tylko do zdjęcia czy coś? skąd wy go wytrzasnęliście? i proste że tak, pierwsza zaklepuje że jak coś to mogę się opiekować!!
wszyscy na tej imprezie byliśmy jacyś pojebani idc następna może będzie lepsza!
pijaną? jeny chociaż w sumie sama nie wiem jak bym reagowała... mam nadzieję, że jednak będzie z nią wszystko okej, no i... I z tobą, bo wiem że teraz musi ci być okropnie ciężko, jeszcze skoro nią musisz się niańczyć. Pamiętaj że nie masz obowiązku nad nią nadskakiwać, sam możesz no wiesz... skupić się na sobie i żebyś ty też się czuł dobrze, nie?
nooo przez imprezę. najpierw to szczerze mówiąc nie miałam nawet ochoty bo byłam zła, a byłoby że znowu robię problemy o nic, zresztą... nie wiem, to głupie chyba, ale słyszałeś jak mi powiedział, że na chuj się z nim wiązałam? no boje się, że nie wiem, może stwierdził że jestem jednak chujową dziewczyną i no wiesz... zerwie ze mną? więc przynajmniej tak długo jak się z nim nie zobaczę to ze mną nie zerwie idc
Sponsored content
Re: Szopen

Skocz do: