IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:08 pm
BARTEK pisze...
hej, wszystko git, Jula?
nie ma kaca?
co robisz?  whatsup
Marysia Winiarczyk
Marysia Winiarczyk
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:10 pm
Marysia pisze...
Dobra, ale powiedz, co się stało, bo tak nagle byś chyba nie wpadła na przeprosiny
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:12 pm
BARTEK pisze...
czekaj, czekaj... co?
Julka, Ty poważnie mówisz teraz?
co się stało? to ja coś źle zrobiłem, prawda?
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:22 pm
BARTEK pisze...
serio, kurwa? teraz sobie zdałaś sobie z tego sprawę?
nie no, czy ja gram w jakieś ukrytej kamerze? :/
nie chcesz mi w głowie namieszać, tak? to uświadom sobie, że troszeczkę już na to za późno, bo chcąc nie chcąc, namieszałaś
a teraz mi piszesz, że nawet jako przyjaciele nie możemy się spotykać
nie no, kurwa, zajebiście to rozegrałaś, biję pokłony, Julka, naprawdę
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:30 pm
BARTEK pisze...
nie no, aż nie wiem co na to odpisać...
bo teraz to, sorry, ale też chyba zaczynam powoli żałować
ja pierdolę, no w głowie mi się to nie mieści normalnie
ale dobra, Julka, Twój wybór, masz do tego prawo. ja Ci nie będę już więcej wedle życzenia stawał na drodze...
Marysia Winiarczyk
Marysia Winiarczyk
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:35 pm
Marysia pisze...
O, to już druga moja przyjaciółka, która zakochuje się w Bartku. Smile Ciekawe, która następna.
Powinnaś chyba przepraszać Karinę, nie mnie, ale jesteś straszną hipokrytką
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:37 pm
BARTEK pisze...
a Twoje zachowanie wobec mnie jest w porządku niby?
że co? Gaba?
kiedy Ci to uświadomiła?
jeszcze kilka godzin temu gadaliśmy normalnie i nie miałaś najmniejszego problemu z moją obecnością
ba, chciałaś, żebym został dłużej, a teraz mówisz mi, że się nie możemy spotykać? what?
Marysia Winiarczyk
Marysia Winiarczyk
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:38 pm
Marysia pisze...
Spotykaj się/puszczaj z kim chcesz, nie obchodzi mnie to
Marysia Winiarczyk
Marysia Winiarczyk
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:42 pm
Marysia pisze...
No wzajemnie
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Sob Mar 21, 2020 7:51 pm
BARTEK pisze...
czekaj, czekaj... czy ja dobrze rozumiem?
Ty, która opierdoliła mnie za chęć rozwiązania czegokolwiek z Posłusznym pięściami... tak po prostu poszarpałaś się z Gabą, tak?
czy wy jesteście normalne, jedna z drugą, no? :/
no i co, Gaba Ci powiedziała, że nie powinniśmy się spotykać i tak po prostu zamierzasz jej posłuchać, tak? żeby była jasność
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: telefon Julki
Nie Mar 22, 2020 11:56 am
Filip pisze...
ale powiedziała i chuj w to, nie gadajmy o tym  
<3 <3 <3 chociaż Ty jedna tak myślisz ;**** Ty też jesteś najlepsza i wyjątkowa, pamiętaj o tym zawsze!

Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: telefon Julki
Pon Mar 23, 2020 11:36 pm
Filip pisze...
cooooo? XD z jaką Karyiną?   
Jula, co Ty pierdolisz, przecież on zerwał z Kariną, to ja nie wiem co Ty odpierdalasz w tym momencie wat

Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: telefon Julki
Pon Mar 23, 2020 11:42 pm
Filip pisze...
ale zanim Ty z nim kontakt zerwałaś to on zerwał z Kariną, wiem co mówię, potwierdzone info   
ja się czuję bardzo dobrze czuję, w porząsiu najlepszym!!!!

Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: telefon Julki
Pon Mar 23, 2020 11:44 pm
Filip pisze...
no od Gaby wiem, mówię Ci, potwierdzone info sto pro!!!!!  zerwał z Kariną, nie ma Kariny i nie będzie, no znaczy będzie, ale nie z Szopenem

Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: telefon Julki
Pon Mar 23, 2020 11:48 pm
Filip pisze...
no od Gaby, tera se właśnie leżymy i gadamy cały czas, ale JAK DO TEGO DOSZŁO, NIEE WIEEEEM, ogólnie pojebana akcja, w chuj skomplikowana, połowy to aj dont rimember  
najlepiej będzie myślę, jak sama z nim o tym pogadasz, wiesz?

Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: telefon Julki
Pon Mar 23, 2020 11:53 pm
Filip pisze...
No bardzo dobrze :> pikantnych szczegółów Ci nie będę zdradzać, bo ich za bardzo nie było, albo były, ale nie pamietam ;( ale zobaczysz, jeszcze będziecie gadać  
JULKA proszę Cię, weź mnie nie załamuj i nie pierdol głupot, pogadaj z nim, oni nie wrócą do siebie, zrozum. To jest Twoje pięć minut, tera albo nigdy

Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: telefon Julki
Wto Mar 24, 2020 10:18 am
Filip pisze...
A weeeeeeź, Gaba mi ze szczegółami na pewno nic nie opowie, więc się nie dowiem ://// 
... okej, jeżeli chcesz go stracić na zawsze, to daj sobie spokój. Ale jeżeli Ci zależy, to walcz, mówię Ci, wiem, że mam rację, więc działaj laska

Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Wto Mar 24, 2020 11:48 am
BARTEK pisze...
cześć, Julka
miałem nie pisać i dać Ci spokój, ale, kurwa... nie potrafię tak
muszę się chociaż dowiedzieć, co u Ciebie
napisz mi po prostu, że wszystko ok, wtedy ja daję Ci święty spokój, którego chciałaś i na który zasługujesz, i spierdalam na dobre Rolling Eyes
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Wto Mar 24, 2020 1:16 pm
BARTEK pisze...
a myślisz, że dla mnie nie jest? kurwa mać...
ale masz rację, nie powinien w ogóle pisać. obiecałem nie wchodzić Ci już więcej w drogę, a łamię teraz dane słowo :/
tylko problem w tym, że ja nie potrafię się ot tak od Ciebie odciąć, bo... bo, kurwa, strasznie mi na Tobie zależy i nie wyobrażam sobie nie móc już więcej się spotykać, gadać, dotknąć...
po prostu mi się to w głowie nie mieści, rozumiesz? Rolling Eyes
wiem, że powinienem Ci teraz napisać, że jest mi tu zajebiście i nie wracam, ale... prawda jest taka, że jest chujowo jak nigdy. rodzice mają na mnie wyjebane, zajmują się bez przerwy pracą. Gaba cały czas namawia mnie do powrotu, ale wiem, że nie mogę, bo na nowo się wszystko spierdoli
poza tym nie chcę, żebyś Ty miała jeszcze ciężej. więc zostaje mi tylko liczyć na to, że obu nam w końcu przejdzie i każdy sobie ułoży życie na nowo, nie? :/
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Wto Mar 24, 2020 1:58 pm
BARTEK pisze...
zmieni się, jeżeli serio przestaniemy się widywać i utrzymywać jakikolwiek kontakt
czyli zero Instagramów, zero wspólnych wypadów ze znajomymi, nie wiem, pewnie też zmiana szkoły, co w sumie nie jest tak odległe i niemożliwe jakby się zdawało, bo starzy mi proponują, że mnie zapiszą tu do jakiegoś prywatnego liceum, gdzie nawet o zdanie matury nie będę się musiał martwić. co w moim przypadku byłoby wybawieniem, bo sam z siebie jej nie zdam w życiu przecież :/
co, po raz kolejny, wiąże się z zostaniem tu na stałe, nie? więc przestań, nigdzie nie będziesz wyjeżdżać
Filip? czemu Filip ci o tym... aha, no tak, ja powiedziałem Gabie, a przecież gołąbeczki się koło siebie dzisiaj obudziły. prawie bym zapomniał Rolling Eyes
no, zerwałem. ale czy to ważne?
Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Wto Mar 24, 2020 2:17 pm
BARTEK pisze...
kurwa, Julka... ale do studiów mamy przecież rok z hakiem, jak Ty to sobie wyobrażasz? jak będę Cię widział z drugiego końca korytarza, to mam spierdalać i się za siebie nie oglądać?
nie jestem tutaj przez Ciebie, tylko przez swoje nieprzemyślane, debilne działania, przed konsekwencjami których spierdoliłem, bo sobie z nimi najzwyczajniej w świecie nie radzę. chcę, żeby to było jasne i żebyś przestała się obwiniać...
dlatego, że mnie przez przeszło cztery miesiące okłamywała, czego skutkiem jest to dziecko... które prawdopodobnie zaplanowała. ale do tego też mi się nie przyzna
oczywiście ono tu nie jest niczemu winne, więc nie mówię, że się na nie wypnę, o ile to w ogóle moje, bo jest też taka opcja, że niekoniecznie. ale z Kariną nie będę już na pewno
Aleksander Bojarski
Aleksander Bojarski
Re: telefon Julki
Wto Mar 24, 2020 3:11 pm
Olek pisze...
No cześć, tu Olek:)
Jak mijają koronaferie? Nie chciałabyś wyskoczyć gdzieś w okolice na spacer? Oczywiście, jeśli się nie boisz^^

Bartek Szopiński
Bartek Szopiński
Re: telefon Julki
Wto Mar 24, 2020 3:23 pm
BARTEK pisze...
aha, i to wszystko, tak?
żadnego miło było? dzięki za znajomość? powodzenia w nowym życiu?
tylko po prostu, chujowo, że się tak stało. i chuj
ale nie no, masz rację. najbardziej w ogóle chujowe jest to, że się w Tobie tak zajebałem jak nie wiem co, a teraz przychodzi mi napisać smsa pożegnalnego, zajebiście
ale ok, niech tak będzie. trzymaj się, Julka. udanego życia i tak dalej, nie?
Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: telefon Julki
Pon Mar 30, 2020 9:59 pm
Filip pisze...
co??? jak to, czekaj, dlaczego? 
.... serio? ja pierdole, jaki on jest spierdolony w takim razie, kurwa, ta Twoja siostra zresztą też... znaczy, bez obrazy, ale no, ja nie wiem co mam Ci powiedzieć w tym momencie :/
ale skąd to wiesz, przyłapałaś ich, czy sami Ci to powiedzieli?
i... jak się czujesz?

Filip Posłuszny
Filip Posłuszny
Re: telefon Julki
Pon Mar 30, 2020 10:47 pm
Filip pisze...
Kurwa, Julka, serio, nawet nie wiem, co Ci mam na to powiedzieć...  
wiedziałem, że Szopen to chuj, ale nie zdawałem sobie sprawy, że aż taki :/ żeby ruchać Ci siostrę? Nie no, przeginka, w chuj ://///
pomógłbym Ci jakoś i przenocował (bez żadnych podtekstów, nie?), ale no, nie mam warunków za bardzo :<

Sponsored content
Re: telefon Julki

Skocz do: